Кирило Ковальчук: «Розглядаю три пропозиції. З вищої ліги лише одна»

Футбол України 16 Січня, 13:35 452
Кирило Ковальчук: «Розглядаю три пропозиції. З вищої ліги лише одна»
Півзахисник «Металіста» - про свій можливий трансфер.
— На даний момент стовідсоткових пропозицій не надходило. Буду розглядати. Ні — зупинюся на кращому варіанті з наявних. Мій пріоритет — стабільність, тому що останній рік її не було зовсім. Також важливо, щоб місто було хороше, щоб родині було комфортно. Відштовхуюся від цього. Ще багато значить розвиток і прогрес — щоб команда росла і рухалася вперед.

Не варто поспішати, поки я перебуваю в стадії переговорів. Якщо чесно, не знаю, звідки береться стільки інформації в інтернеті. Дійсно, зараз я в Стамбулі, але веду переговори з кількома варіантами. Вибираю найкращий і в будь-який день можу вилетіти в інше місто.

Прилітала людина, ми з нею предметно поспілкувалися з приводу даного клубу. Це було ще під час осінньої частини чемпіонату. Але, по правді кажучи, я тоді не надав розмові особливого значення. Чекав, коли проясниться все в Харкові. Тому поки не визначився зі своїм майбутнім на 100%.

Розглядаю три пропозиції. З вищої ліги лише одна, але там є проблеми. А з першої ліги — є варіанти. Я спілкувався і з керівництвом Каршиякі та іншого клубу. Наразі вирішую», - цитує Ковальчука sportarena.com.