Сергія Сидорчука було успішно прооперовано

Динамо Київ 16 Січня, 16:02 466
Сергія Сидорчука було успішно прооперовано
​Півзахисник київського «Динамо» Сергій Сидорчук під час зимової відпустки, а саме на Різдво, отримав неприємне ушкодження – перелом трьох пальців лівої кисті.

Сергій прилетів на тренувальний збір разом з командою і в перші дні займався за індивідуальною програмою. А в четвер відправився до Барселони на операцію. Подробиці розповів старший лікар першої команди «Динамо» Леонід Миронов:

- У зв'язку з переломами трьох пальців проксимальних фаланг Сергій був прооперований у клініці Барселони професора Рамона Кугата. Переломи були дуже складні, найнеприємніші у травматології – оскольчасті та гвинтоподібні.

Під час операції було прийнято рішення поставити металеві мікропластини на всі три пошкоджені пальці. Хоча спочатку ми припускали, що справа обмежиться одним пальцем, однак виявилося, що переломи дуже неприємні. Тому, щоб прискорити одужання, вирішили поставити ці мікропластини з гвинтиками. Адже якби не зробили операцію, загоєння переломів могло би зайняти до трьох місяців, тим більше у лангеті грати за правилами заборонено, навіть у товариських матчах. Мікропластини, якщо Сергій захоче, можна буде видалити через вісім-дев'ять місяців. Однак робити це не обов'язково, тому що це також досить непроста операція.

Операція була тривалою і досить складною, однак завершилася успішно, приблизно о пів на третю ночі. Проводили її три хірурги вищої кваліфікації, які є фахівцями з мікрохірургії кисті.

Тепер Сергій повинен перебувати в клініці протягом п'яти днів, після чого прибуде до розташування команди. Але починати бігати йому буде дозволено лише через два тижні.