«Динамо» (Київ) – «Динамо» (Дрезден): останні новини перед грою

Динамо Київ 16 Січня, 16:08 382
«Динамо» (Київ) – «Динамо» (Дрезден): останні новини перед грою
​Сьогодні київське «Динамо» проведе свій перший контрольний матч на міжсезонному зборі в Іспанії. Суперником нашої команди стане дрезденське «Динамо».

Динамівці в перші дні збору проводили по два тренування – ранкове і вечірнє. Вчора ранкове тренування було присвячене силовим вправам, після чого гравцям було запропоновано нову вправу на відпрацювання комбінацій.

Вечірнє тренування було ігровим. Після спеціальних вправ та бігової роботи гравці були поділені на дві команди і провели першу на зборі двосторонку з воротами і голкіперами.

Сьогодні гравці мали нагоду поспати на годину довше звичайного, а після сніданку на них чекала легка прогулянка поблизу готелю. На щастя, готель Kempinski Bahia розташований у мальовничому місці на узбережжі Середземного моря, відразу за його двором і басейнами починається лінія пляжу. Гравці і тренерський штаб прогулялися уздовж набережної, помилувалися природою, після чого повернулися до готелю.

Далі заплановано обід та відпочинок, після чого команда вирушить по дуже добре знайомому їй маршруту у Футбольний центр Марбельї. Як і на попередніх зборах, в перших іграх Сергій Ребров буде використовувати два різних склади в кожному з таймів, таким чином більшість гравців отримають по 45 хвилин ігрового часу. Виняток ймовірно складуть центральні форварди, які, можливо, проведуть на полі по 30 хвилин, оскільки їх у розпорядженні головного тренера цілих три. Голкіпери ж найімовірніше будуть грати по тайму, отримавши при цьому рівну кількість ігрового часу за сумою всіх матчів.

Виїзд заплановано рівно за годину до гри. Передматчеве «розтирання» та розігрів м’язів гравців, які вийдуть на поле у першому таймі, масажисти команди проведуть в готелі, а решти гравців – вже в роздягальні Футбольного центру.

Матч відбудеться на головному полі центру, на сусідньому з тим, на якому наша команда проводить свої щоденні тренування. Пряму трансляцію зустрічі можна буде подивитися на офіційному каналі нашого клубу в YouTube.