«Динамо» (Київ) – «Динамо» (Дрезден): стартові склади. LIVE

Динамо Київ 16 Січня, 16:11 602
«Динамо» (Київ) – «Динамо» (Дрезден): стартові склади. LIVE | 19-27
До вашої уваги стартовий склад київського «Динамо» на товариський матч проти «Динамо» Дрезден.

Отже, за інформацією fcdynamo.kiev.ua, в стартовому складі «біло-синіх» на гру очікується вихід на поле наступних виконавців: Бущан – Морозюк, Хачеріді, Драгович, Антунеш – Рибалка – Калітвінцев, Велозу, Буяльський, Гонсалес – Теодорчик (Яремчук).

У другому таймі очікується вихід на поле такого складу: Рудько – Даніло Сілва, Ягодінскіс, Бурда, Віда – Петрович – Мякушко, Гармаш, Андрієвський, Гусєв – Яремчук (Мораєс).

Онлайн трансляція доступна за даним посиланням.

Текстова трансляція розпочнеться на цій же сторінці разом зі стартовим свистком.

Всім доброго дня! Лічені хвилини до початку матчу між Динамо Київ та Динамо Дрезден. Текстову трасляцію для вас готовий провести Биховець Олександр.

Нарешті команди вже на полі. Меньше хвилини до стартового матчу киян в 2016 році.

1. Матч розпочався!

2. Морозюк порушив правила у центрі поля. Штрафний виконають наші суперники.

3. Фабіан Мюллер на куті штрафного збив Калитвинцева, буде гострий стандарт для киян.

4. Велозу подавав, але прямо до рук Шубберта.

5. Голкіпер Дрездену помилився і ледь Калитвинцев м'яч не перехопив, могло бути досить гостро.

6. Кияни впевнено контролюють гру, але поки що без небезпечних моментів.

7. Хачеріді в центрі поля не за правилами зупинили, арбітр без вагань ставить штрафний в бік Дрездену.

8. Штрафний з лівого флангу виконав Мігель Велозу але у боротьбі за верховий м'яч хтось із наших гравців порушив правила.

9. Дуже активно грає Влад Калитвинцев, вже вдруге він загострує гру, але поки що захисники грають надійно.

10. Марко Хартман робив довгу діагональ, але дуже неточно, м'яч зараз буде у киян.

11. Драговіч порушує правила у центрі поля, штрафний виконає Дрезден.

12. Кутовий заробили німці, зараз буде подача з правого флангу.

13. Відбились кияни, нічого не створили гравці Динамо Дрездена після кутового.

14. Останні 5 хвилин Дрезден може записати собі до активу, набагато краще грають зараз наші опоненти.

15. Спокійна у нас гра, команди поки що не створили по-справжньому небезпечних моментів.

16. Морозюк надійно зіграв в обороні, зумів розрядити обстановку, вибив Микола м'яч подалі від володінь Бущана.

17. Дрезден продовжує атакувати, але багато браку в діях обох команд.

18. Кияни намагались вийти в контратаку, але завершальний пас Велозу вийшов дуже невдалим.

19. Видно, що це перша гра для киян у цьому році, нема свіжості в діях наших гравців.

20. Марвін Штефаняк намагався обіграти Калитвинцева, але Влад його зупинив, щоправда з порушенням правил.

21. Спокійно Дрезден котролює м'яч на своїй половині поля, наші не поспішають пресингувати.

22. Патрік Мюллер пробив з-за меж штрафного, але повз ворота.

23. Бущан розіграв м'яч з Велозу, а німці досить активно начали пресингувати наших хлопців.

24. Лежить Мюллерна газоні, арбітр зупиняє гру. Пауза у нас.

25. Медичний персонал надав допомогу Фабіану Мюллеру, все гаразд з гравцем.

26. Гра продовжується, Дрезден контролює м'яч на своїй половині поля.

27. Велозу пробивав з-за меж штрафного, але до голу було далеко. Від воріт виконає молодий голкіпер Дрездена.

28. Проблеми з картинкою зараз у нас, не зрозуміло що відбувається на полі. Чекаємо коли трансляція поновиться.

34. Дрезденці більш активно проводять перший тайм, ще один удар відбувся по воротах Бущана, але знову повз ворота.

35. Рахунок поки що 0-0, 35 хвилин позаду. Не дуже яскрава гра, але іншого не варто було очікувати.

36. Дуже добре зараз чути Реброва, який вимагає від гравців контролювати м'яч.

37. А ось і перший момент у Динамо К.!! Гонсалес на швидкості увірвався до штрафного, пробив у ближній кут, але Шубберт на місці.

38. Теодорчик занадто грубо зіграв против захисника і повалив його на газон, арбітр дає штрафний.

39. Кутовий для киян з правого флангу, Велозу біля м'яча.

40. Гостра подача від Велозу на дальню стійку, але ніхто не замкнув передачу Мігеля.

41. Гостро було біля наших воріт, але точності не вистачило Мюллеру.

42. А ось це дуже неприємно, штрафний по центру воріт буде, а до меж штрафного пару метрів.

43. ГОЛ. Німці забивають. Стефаняк записує гол до свого активу. Відмінне виконання штрафного, Бущан був безсилий. 0-1!

44. Активно кияни забігали, гол повинен трішки розбудити їх. Ребров підказує Калитвинцеву, щоб той більш активно грав у відборі.

45. Нічого не додав арбітр, навіть пару секунд не дограли до 45 хвилин. Дрезден грав краще, але я б не сказав, що вони награли на гол, та як би там не було, рахунок 1-0 на користь Динамо із Німеччини. Відпочиваємо.

46. Другий тайм розпочався. Чекаємо камбек від Динамо!

47. Повністю новий склад у Реброва, вже видно на полі Гусєва, Віду і інших гравців, які не грали у першому таймі.

48. Мораєс активно пресингував захист Дрездена, але без успіху.

49. Мякушко боровся на правому фланзі, але переграти захисника Дрездену не зміг.

50. Дуже подобається як дрезденці контролюють м'яч, наші поки що не можуть зачепитись за ігровий снаряд.

51. Гармаш перехопив м'яч у центрі поля, віддав на Віду, якого дуже грубо збили, арбітр гру не зупинив, так як м'яч був у нас, але атака нічим не закінчилась. Наче з Відою все добре.

52. Мякушко хотів обіграти відразу двох, але не вийшло, німці переходят в атаку.

53. Знову дісталось Віді, на цей раз медичний персонал вибіг на допомогу хорвату.

54. Затягнулась пауза у нас, Віда повільно покидає поле.

55. Кияни катають м'яч на своїй половині. Бущан, Бурда та Ягодінскіс не поспішають давати пас на половину поля Дрездена.

56. ГООООООЛ. Мякушко вивели віч-на-віч голкіпером, і той без проблем переграв голкіпера! 1-1. Гол йому зробили Гусєв та Віда, які відмінно в стінку переграли пів-захисту Дрездена.

57. Ягодінскіс браво! Втікали німці 3 в 1, але наш захисник підстрахував своїх партнерів і вибив м'яч в аут.

58. Кутовий з правого флангу подадуть німці.

59. Бурда на другому поверсі зіграв надійно, а друга подача вже була не точна, Рудько виконає удар від воріт.

60. Робін Флюс пробивав по воротах, але повз ворота.

61. Ще один кутовий для Дрездена з правого флангу.

62. Віда головою зіграв непогано, але м'яч залишився у Дрездена.

63. Ну ось і такі помилки бувають у професійному футболі, гравець німецької команда не правильно кинув аут.

64. ГОООООООЛ. Андрієвський забиває! Гармаш перекинув оборону Дрездена, вивів Андрієвсього один на один з голкіпером, а той вже без проблем переграв голкіпера.

65. Ледь дубль Андрієвський не зробив, пробивав у дальній кут, але там захисник перевів м'яч на кутовий.

66. Корнер невдало виконано, м'яч у Дрездена будет зараз.

67. Домінують кияни у другому таймі, видно, що у суперників вийшли гравці досить низького рівня.

68. Ще один кутовий для Дрездена з правого флангу.

69. Дуже гостро було біля наших воріт, Рудько рятує киян від голу після удару Андріджа головою.

70. Збили Мораєса в центрі поля.

71. Петровіч страхує захисників, вибиваючи м'яч в аут.

72. Мюллер робив подачу до штрафного, але там Рудько на виході зіграв надійно.

73. Порушення в центрі поля з боку Віди, небезпечно зіграв проти Андріджа.

74. Флюс пробив лівою у ближній кут, але Рудько знову на місці.

75. Петровіч дуже сильно грає в захисті сьогодні, вже не вперше страхує партнерів по команді, ось такої гри Велозу не вистачає.

76. Довга передача на Флюса вийшла невдала, і Рудько зараз виконає удар від воріт.

77. Віда фолить в атаці. Тактичний фол, зірвав контратаку Дрездену.

78. Домагой подавав з лівого флангу, але засильно і м'яч полетів у бік бокової лінії поля.

79. Петровіч і Бурда зупинили гравця Динамо Дрезден і зберегли м'яч у себе.

80. Мякушка збили в центрі поля. Розіграли наші м'яч і спокійно його тримають у себе.

81. Шубберт вибіг за межі штрафного на перехоплення м'яча і встиг, Віда трішки не встиг, голкіпер Дрездена був швидший, а могло бути гостро.

82. Притисли зараз німці наших до воріт, але поки що молоді гравці Дрездена не знають як створити щось гостре.

83. Всією командою наші на своїй половині поля, навіть Мораєс допомогає захисту.

84. Намагались наші вийти в котратаку, але Аосман перехопив швидко м'яч.

85. Уххх, Мякушко правою приклався, м'яч летів у дальній верхній кут, але трішки вище воріт куля полетіла.

86. Відмінний момент у Динамо Київ, Андрієвський віддав на Гармаша, а Денис з трьох метрів не зміг переграти Шубберта.

87. Небезпечний штрафний для Дрездена.

88. Рудько на виході класно зіграв, перервав навісну передачу на Кучку.

89. Мораєс загрався, намагався по-бразильскі ефектно переграти захисника, але нічого в нього не вийшло, німці перехопили м'яч.

90. Ну ось...2-2! Мали ми класні моменти, але не реалізували, а ось Дрезден свій момент використав, Ягодінскіс зіграв дуже невдало.

ВСЕ! Лунає фінальний свисток, рахунок матчу 2-2. Вайрінен приносить нічию Дрездену! Всім дякую за увагу, з вами був Биховець Олександр! Нехай щастить :)