«Біло-сині» починають рік з нічиєї! «Динамо» (Київ) – «Динамо» (Дрезден): 2:2

Динамо Київ 16 Січня, 18:54 912
«Біло-сині» починають рік з нічиєї! «Динамо» (Київ) – «Динамо» (Дрезден): 2:2 | 19-27
Київське «Динамо» у першому товариському поєдинку не змогло переграти колег з Дрездена.

Кияни активно розпочали свій перший матч у 2016 році, контролювали м'яч, але небезпечних моментів в перші 10 хвилин не було. З перших хвилин досить добре грав Владислав Калітвінцев, який повернувся з оренди.

Перший небезпечний момент у киян прийшовся на 37 хвилину, коли Гонсалес на швидкості увірвався до штрафного майданчику, пробив у ближній кут, але Шубберт був на місці.

Суперник використав свій момент і на 43 хвилині «Динамо» (Дрезден) відкрило рахунок зі штрафного, голкіпер киян був безсилим в цій ситуації - 0:1.

Відразу після голу кияни прокинулись і почали активніше грати.

Загалом «біло-сині» перший тайм проводили активніше та більше контролювали м'яч.

На перерву команди пішли за рахунку 0:1.

На другий тайм Сергій Ребров випустив абсолютно новий склад.

На 56 хвилині Олег Гусєв з глубини віддав пас на Домагоя Віду, що знаходився біля штрафного майданчика, який в свою чергу віддав прострільну передачу на Мякушка. Сергій увірвався до штрафного майданчику та використав свій шанс в протистоянні з голкіпером, закотивши м'яч до воріт - 1:1.

Другий гол не забарився, вже на 64 хвилині Гармаш перекинув оборону Дрездена, вивів Андрієвського один на один з голкіпером, а той вже без проблем переграв воротаря - 2:1.

Завдяки голам молодих динамівців кияни повели в рахунку - 2:1.

Андрієвський міг відзначитись дублем, але суперник перевів м'яч на кутовий.

На 68-й хвилині дрезденці отримали одразу два шанси зрівняти рахунок після подачі кутового, однак обидва удари парирував Артур Рудько.

На 85 хвилині кияни мали стовідсотковий момент: Андрієвський віддав на Гармаша, але той не зміг переграти голкіпера дрезденців.

На 89 хвилині кияни пропустили неприємний гол, захист зіграв невдало - 2:2.

Матч закінчився з рахунком 2:2.

«Динамо» Київ - «Динамо» Дрезден: 2:2

Голи: Мякушко, Андрієвський - Стефаняк, Вайрінен.

Перший тайм: Бущан – Морозюк, Хачеріді, Драгович, Антунеш – Рибалка – Калітвінцев, Велозу, Буяльський, Гонсалес – Теодорчик.

Другий тайм: Рудько – Даніло Сілва, Ягодінскіс, Бурда, Віда – Петрович – Мякушко, Гармаш, Андрієвський, Гусєв – Мораєс.