«Севастополь» не розрахувався і «Говерла» «кинула». Сергій Кузнєцов - про скандал у «Карпатах» і пошук нового клубу

Футбол України 16 Січня, 23:42 469
«Севастополь» не розрахувався і «Говерла» «кинула». Сергій Кузнєцов - про скандал у «Карпатах» і пошук нового клубу
33-річний Сергій Кузнєцов розповів про те, чим займається прямо зараз. Хоча розпочалась бесіда із відставки Ігоря Йовічевіча з посади головного тренера «Карпат».

- Я дивився нещодавню гру «Карпат» із «Шахтарем», - каже Сергій Кузнєцов. - У команді є багато молодих, талановитих і амбіційних хлопців. Йовічевіч будував «Карпати» саме на молодості. Але моя особиста думка полягає в тому, що окрім юних гравців, повинні бути й досвідчені, які відчуватимуть атмосферу гри на полі. У «Карпатах» існував дисбаланс в цьому плані, перебір молодих футболістів. Недарма у світі прийнято, що повинно бути 7-8 досвідчених виконавців, поруч з якими 3-4 молоді гравці ростимуть.

Але варто віддати належне львів'янам, які навіть за таких умов моментами проводили класні ігри. Якби не фактор, про який я щойно сказав, могли б мати у турнірній таблиці дещо більше очок. Хороша, амбіційна команда. А те, що керівництво прийняло рішення розійтися з Йовічевічем... Їм, напевно, видніше. Ми не можемо зазирнути всередину клубу і зрозуміти, хто і як себе поводив. Я зараз читаю інтерв'ю - і там кожен говорить щось своє. Мені б не хотілося заглиблюватися у ці розбірки.

- Чим ви зараз займаєтеся? Чи шукаєте нову команду і чи повернули вам всі старі заборгованості?

- На жаль, ні. Це дуже болюча тема, тому що «Севастополь» не розрахувався і «Говерла» «кинула». Але нічого. Готуюся зараз в Одесі з місцевою командою, набираю форму, готовий для будь-яких варіантів. Якщо надійде конкретна пропозиція - буду розглядати. Дякувати Богу, здоров'я останнім часом не підводить. Сподіваюся, що навесні вдасться потрапити в якусь команду і надалі тішити вболівальників своєю грою.

- У вас є пріоритети, приміром, тільки клуб УПЛ або з-за кордону?

- Ви ж розумієте, зараз така ситуація, що особливо й не пообираєш (сміється). Тим паче, я після травми. Далеко не кожна команда ризикне і повірить. Тож головне, щоб у новому колективі керівництво розуміло, що хоче від команди, і команда була сконцентрована лише на футболі. Інших побажань у мене немає. Хочеться виходити на поле і робити свою улюблену справу, як колись у «Карпатах» чи «Севастополі».

- Ви казали, що тренуєтеся в одеській команді. Це «Чорноморець»?

- Ні. На жаль, «Чорноморець» не проявив ніякого інтересу щодо мене. Тому зараз я тренуюся з «Балканами». Цей клуб наразі аматорський, але у них є завдання підвищитися в класі, розпочати наступний сезон у Другій лізі. Цікавий тренер, є молоді хлопці і такі, які вже з досвідом. Поки що з ними набираю форму і чекаю на пропозиції.