Меморіал Макарова. «Динамо-2» поступилося «Олімпіку»

Динамо Київ 17 Січня, 13:49 1052
Меморіал Макарова. «Динамо-2» поступилося «Олімпіку» | 19-27
Динамівці зазнали другої поразки на Меморіалі Олега Макарова.

Як і вчора у матчі проти «Обухова», підопічні Вадима Євтушенка ще до перерви опинилися в ролі команди, яка має відігруватися, пропустивши два голи. Перший м’яч у ворота Камінського на 30-й хвилині забив екс-динамівець Володимир Лисенко, а невдовзі рахунок подвоїв Олександр Волков, який асистував Лисенку у моменті з перший голом.

Проте динамівці спромоглися забити «Олімпіку» «у роздягальню» - на 45-й хвилині з пенальті відзначився Олександр Цибульник.

Після ряду замін у середині другого тайму «Олімпік» збільшив свою перевагу завдяки результативному удару Гельзіна. А динамівці, які на 79-й хвилині отримали шанс забити з пенальті, не використали цю можливість – удар Цибульника парирував голкіпер.

Не змогли кияни скористатися й чисельною перевагою над «Олімпіком», який після видалення Борзенка догравав поєдинок вдесятох. Підсумковий рахунок - 1:3 на користь донеччан.

Меморіал Макарова. Група А, 2-й тур

«Динамо-2» - «Олімпік» 1:3

Голи: Цибульник (45, пен.) − Лисенко (30), Волков (39), Гельзін (72)

«Динамо-2»: 12. Камінський (55. Волинець) - 13. Трубочкін (23. Дмитренко, 67), 16. Джгереная (24. Скидан, 70), 4. Головко, 8. Нестеренко (10. Панфілов, 83) - 15. Цибульник (7. Алексєєв, 80), 27. Немтінов (9. Петров, 58), 19. Жикол (11.Ковбаса, 46), 17. Удод (21. Зубков, 67), 20. Трояновський (6. Акубардія, 74) - 14. Маїк (22. Нагорний,78)

«Олімпік» (склад у першому таймі): 1. Литовченко, 6. Немчанінов, 5. Бобух, 4. Емерсон, 19. Вовкодав, 34. Конде (21. Лисенко, 29), 13. Огиря, 15. Волков, 7. Шестаков, 77. Степанюк, 99. Матяж

Видалення: Борзенко (79)