Вадим Євтушенко: «Сьогодні була хороша гра, але результат, на жаль, той же»

Динамо Київ 17 Січня, 14:58 409
Вадим Євтушенко: «Сьогодні була хороша гра, але результат, на жаль, той же»
Наставник «Динамо-2» прокоментував другу поспіль поразку на Меморіалі Макарова - від донецького «Олімпіка» (1:3).

- На мій погляд, ми сьогодні зіграли дуже добре. У нас більш досвідчена команда, але «Олімпік» покарав нас за втрати м᾿яча у центрі поля, після чого вони провели моментальні контратаки та забили два голи. Для наших гравців це хороше навчання. Не можна втрачати м᾿ячі у простих ситуаціях.

Чесно кажучи, сьогодні ми виглядали не гірше за «Олімпік». Мали достатньо моментів, не забили пенальті. Ми зіграли значно краще, ніж у вчорашньому матчі. Але причина ще полягає в тому, що у нас багато молоді та вчора ми грали розбалансованим складом, давши усім гравцям по 45 хвилин. Зараз же ми зіграли більш-менш основним складом, і різниця була відчутна - сьогодні була хороша гра. Але результат, на жаль, той же.

- Другий м'яч «Олімпік» забив після помилки лівого захисника. Не шкодуєте, що втратили більш досвідченого Чорноморця?

- Помилок припускаються всі. Чорноморець теж допускав такі помилки, коли грав у нас. Причина не в тому, грав Чорноморець чи ні. Нестеренко провів хорошу гру, але в тому моменті втратив м'яч. А Петров втратив м᾿яч в епізоді з третім пропущеним голом. Досвідчена команда моментально карає за такі помилки.

- Ви казали, що з Чорноморцем контракт до квітня, але він покинув команду?

- Так, ми його відпустили як вільного агента. Це досвідчений гравець, який нам би знадобився, адже ми весь час втрачаємо досвідчених футболістів. Минулого літа нас покинули 9 гравців основного складу, зараз на турнірі Макарова ми граємо без чотирьох гравців основи, гравці поїхали у збірну, виступають за молодіжку. Але сьогодні я задоволений. Результат той же, що і вчора, але гра була зовсім інша.

- А однолітки Чорноморця – такі досвідчені футболісти, як Братков, Трубочкін – вони залишаються в «Динамо-2»?

- Так, поки залишаються. Ще відкрите питання по гравцях, які були в «Говерлі». Невідомо, повернуться вони в Ужгород, опиняться в інших командах або у нас.

- Чи плануєте ви взяти гравців із команд U-21 та U-19?

- Вони перевели до нас Немтінова. Більше нікого. Із U-19 до нас прийшла група молоді, але це ті хлопці, які не потрапляли в основну обойму. Природньо, що це не найсильніші гравці. Не знаю, чи повернуться вони в команду U-19. Нам вони поки що сильно не допоможуть.