«Динамо» - «Скендербеу»: останні новини перед грою

Динамо Київ 17 Січня, 15:43 561
«Динамо» - «Скендербеу»: останні новини перед грою
Сьогодні київське «Динамо» проведе свій другий матч на підготовчому зборі в Іспанії.

Суперник нашої команди – наші старі знайомі, албанський клуб «Скендербеу». Ця гра, як і вчорашня, розпочнеться о 16:00 за місцевим часом (о 17:00 за київським). Але пройде вона не у Футбольному центрі Марбельї, а у курортному містечку Естепона, зовсім неподалік від якого розташований готель Kempinski Bahia, у якому зупинилася наша команда.

На відміну від учорашнього дня, сьогодні на нашу команду чекав традиційний ранній підйом. Уже о пів на дев’яту за місцевим часом, а для бажаючих і раніше, розпочався сніданок. Пов’язано це з тим, що у сьогоднішній ігровий день динамівці не обмежилися прогулянкою поблизу готелю, а відправилися до Футбольного центру, аби провести повноцінне тренування.

Заняття видалося дуже насиченим. Йому передувала розтяжка та вправи на стретчинг, аби відновити м’язи після вчорашньої гри, повернути їх до тонусу та попередити можливість пошкоджень під час гри. Потім розпочався великий комплекс вправ на частоту та темп бігу, а завершилося заняття тактичними вправами на відпрацювання гри в обороні та атаці.

Від самого ранку поздоровлення від товаришів по команді та працівників клубу приймав Микола Морозюк, який сьогодні відзначає свій день народження.