«Динамо» - «Скендербеу»: стартові склади. LIVE

Динамо Київ 17 Січня, 15:48 867
«Динамо» - «Скендербеу»: стартові склади. LIVE | 19-27
До вашої уваги стартовий склад київського «Динамо» на сьогоднішній товариський матч проти албанського «Скендербеу».

Як повідомляє офіційний сайт «Динамо», як і вчора проти «Динамо» (Дрезден), кияни проведуть матч двома різними складами у кожному з таймів.

Перший тайм: Рудько – Даніло Сілва, Хачеріді, Драгович, Віда – Петрович – Гонсалес, Гармаш, Буяльський, Гусєв – Мораєс.

Другий тайм: Шовковський – Морозюк, Ягодінскіс, Бурда, Антунеш – Рибалка – Мякушко, Мігель, Андрієвський (Яремчук), Калітвінцев – Теодорчик.

Онлайн-трансляція буде доступна за даним посиланням.

Текстова трансляція розпочнеться на цій же сторінці разом зі стартовим свистком.

Всім привіт! Поєдинок між Динамо та Скендербеу розпочнеться через 3 хвилини. Для вас текстову трансляцію вже готовий провести Биховець Олександр. Чекаємо від киян першу перемогу в 2016 році.

Команди вже на полі, через хвилину арбітр дасть свисток, який розпочне матч.

1. Матч розпочався. Побажаємо командам показати гарну гру, та завершити матч без пошкоджень.

2. Скендербеу провели першу атаку, але Драгович перехопив передачу.

3. Атаку у відповідь провели кияни, передача Гусєва на Мораєса вийшла не дуже точна.

4. Якісь проблеми з м'ячем, албанці не задоволені ігровим снарядом. Гра поновилась і Гусєв фолить в атаці, буде штрафний у центральній зоні.

5. Скендербеу досить активно розпочали зустріч, вже провели декілька атак, але поки що всі атаки наші хлопці відбивають.

6. Момент! Бакарі Німага виграв другий поверх і пробив, м'яч пролетів повз ворота.

8. Вчора кияни також не надто активно грали, довго втягуються в гру.

9. Провели динамівці атаку, але знову неточний останній пас від Олега Гусєва, буде від воріт.

10. Буяльский порушив правила у центрі поля, метрів 45 до воріт Рудька.

11. Мораєс та Гонсалес в стінку обігрались, Жуніор намагався потім сам обіграти оборонця, але невдало.

12. Кутовий для Динамо з правого флангу.

13. Кутовий нічого гострого не приніс, відбились албанці.

14. Порушення правил, Кембі обіграв Гонсалеса і Дерліс його трішки притримав.

15. Рудько браво! Наш кіпер в стилі Нойєра зіграв на виході і відвів загрозу після довгої передачі на форварда Скендербеу.

16. Даніло Сілва робив забігання по своєму флангу, йому віддали передачу, але засильно, бразилець не встиг.

17. Володіють перевагою динамівці, але моментів поки що не було у нас.

18. Латіфі надійно зіграв в захисті, не дозволивши Олегу Гусєву прийняти м'яч.

19. Кутовий для Скендербеу.

20. Яшаніца виграв другий поверх, але пробити йому як слід завадили.

21. Гусєв робив навісну передачу, але дуже невдало, Шахі забирає м'яч до своїх рук.

22. Буяльский робив передачу на Гусєва, але Шахі прочитав задумку Віталія і встиг м'яч перехопити. Що тут скажешь, 38-річний голкіпер на досвіді зіграв.

23. Гармаша збили в центральній зоні.

24. ГООООООЛ. Гонсалес відкриває рахунок у матчі 1-0!

25. Кияни вдруге забили, але у офсайді був Мораєс.

26. Гол назрівав, кияни прекрасно провели стартові 20 хвилин матчу. Продовжують динамівці тиснути.

27. Німага зірвав контратаку, але арбітр не дає жовту.

28. Супер момент, Мораєс вийшов віч-на-віч з Шахі, пробив бразилець в верхній кут, але голкіпер проявив дива реакції. Буде кутовий.

29. Розіграли кутовий кияни, продовжують атаку позиційно.

30. Гармаш втратив м'яч і відразу фолить, щоб не дозволити албанцям втекти в швидку атаку.

31. Кутовий для Динамо. Гусєв пішов подавати.

32. Відбились албанці і м'яч відлетів аж до Рудька.

33. Ще один кутовий для киян.

34. Гармаш пробив по воротах, м'яч застряг у скупченні гравців захисту, а на добиванні був Хачеріді, який у падінні пробив, але голкіпера переграти не зміг.

35. Перший момент у Скендербеу, пробив гравець з-за меж штрафного, але Рудько зміг зреагувати на цей удар.

36. Гонсалес обіграв одного гравця, а от Яшаніцу переграти не зміг, втратив м'яч швейцарець.

37. Черговий кутовий для Динамо.

38. Подача від Гусєва, захисник вибив знову м'яч на кутовий, ігровий снаряд вилетів за межі поля і залетів кудись за пагорби.

39. Ще одна подача від Олега вийшла невдала, буде від воріт.

40. Ой Драговіч начудив. Віддавав на Рудька, але нападник очікував передачу і побіг не перехват, але Рудько знову вибіг метрів на 30 з воріт і у падінні відвів загрозу.

41. Не дивлячись на те, що кияни контролюють гру, але занадто багато браку у діях киян, сподіваємось, що другий тайм вийде більш якісним.

42. Рудько вкотре на висоті! Виводили віч-на-віч форварда албанців, але наш молодий кіпер встиг вийти і забрати м'яч до рук.

43. Гусєва жорстко збили в центрі поля, але м'яч був у нас, так що арбітр не зупинив гру.

44. А зараз фол фіксує рефері, Саліхі збив Драговіч.

45. І знову Артур Рудько на виході грає бездоганно! Один з кращих гравців первого тайму.

Перерва. Гонсалес забив за Динамо і саме його гол дозволяє киянам перемагати 1-0. Відпочиваємо 15 хвилин.

46. Другий тайм розпочався.

47. Новий склад у нас, виділив би дебют Яремчука, побажаємо йому повторити успіх Андрієвського!

48. Наші активно почали тайм, Мякушко втратив м'яч і відразу порушив правила.

49. Яремчука вдарили по обличчю, Німага дуже брудно зіграв.

50. Все добре з нашим молодим талантом, продовжує грати Яремчук.

51. Теодорчик порушив правила против голкіпера Скендербеу.

52. Ухх який постріл! Яремчук з 20 метрів пробив по воротах, голкіпер шансів не мав, але м'яч влучив у хрестовину. А який би міг бути гол!

53. ГООООООЛ. Теодорчик обікрав Яшаніцу, вийшов віч-на-віч і переграв голкіпера без проблем. 2-0!

54. Арабі отримав жовту картку, небезпечний штрафний для Динамо.

55. Велозу виконав штрафний, м'яч відразу влучив у стінку, а потім Мігель пробивав уже другим темпом, але дуже далеко від воріт пролетів м'яч .

56. Знову Теодорчик порушував правила проти кіпера Скендербеу, але зараз арбітр не свиснув.

57. Ех, Яремчук вже обіграв Шахі, але задалеко відпустив м'яч і не зміг пробити навіть по пустим воротам.

58. Бурда в захисті відмінно зіграв, перервав передачу Латіфі.

59. Калитвинцев непогано віддавав на Теодорчика, але Лукаш трішки не зрозумів Влада, і м'яч у Скендербеу вже.

60. Забагато помилок у Велозу, вже 2-3 обрізки було неприємних.

61. Порушили правила проти Теодорчика, Німага грубо зіграв.

62. Радаш виходить на поле та Ренакіньо, подвійна заміна у Скендербеу. Йде з поля Вангелі і Саліхі.

63. Невдала передача на Калитвинцева, м'яч переходить до албанців.

64. Шовковський відверто сумує у другому таймі, моментів у албанців нема.

65. Кутовий для Динамо.

66. Розіграли м'яч, Антунеш знову подавав, і знову кутовий буде з лівого флангу.

67. Абазі міняє Ренато Арабі, ще одна заміна у суперника Динамо.

68. Антунеш жорстко зустрів Радаша, буде штрафний у центральній зоні для Скендербеу.

69. Заспокоїлась гра, моментів зовсім нема як у Динамо, так і у албанців.

70. Морозюка збили на межі штрафного, але арбітр мовчить, цікаве рішення арбітра.

71. Нарешті м'яч у Шовковського, хоч трішки розімнеться Сашко.

72. Кияни контролюють м'яч і не особливо поспіашають загострювати гру.

73. Антунеш порушив правила проти Ренатіньо.

74. ГОООООЛ. Навісна передача на Теодорчика, Лукаш пробив головою і рикошетом від зазисника м'яч залітає до воріт. 3-0!

75 ГОЛ! Ренатіньо забиває. Бразилець сам протягнув м'яч , потім пробив метрів з 25 щічкою в дальній кут. Шовковський був безсилим. Навіть Ребров оцінив гол гравця Скендербеу. 3-1.

77. ГОООООООЛ. Яремчук перехопив м'яч, протягнув його по штрафному і зробив простріл на Теодорчика, який спокійно переправив м'яч у пусті ворота.

78. Ось це гра пішла, чекаємо ще голів.

79. Ще момент у Скендербеу, Плако пробивав, але трішки не влучив у ворота Шовковського.

80. Втратили кияни м'яч , знову атака албанців.

81. Кутовий для Скендербеу.

82. Нічого не створили після корнеру албанці.

83. Знову гра у нас трішки заспокоїлась, а у нас заміна. Латіфі йде з поля, а виходить гравець без прізвища на спині.

84. Ребров кричав зараз Калитвинцеву, щоб той дав передачу, але Влад пошкодував і пробив сам, але промахнувся.

85. Чергова атака киян починається, Рибалка і Калитвинцев тримають м'яч .

86. Мякушко щось зовсім партнерів не бачить, намагається показати всім свої фінти Сергій, але не виходить.

87. Рибалка віддав на Мякушка, а той у офсайді.

88. Стомились албанці, вже навіть не пресингують наших гравців. Дограють поєдинок.

Ось так, арбітр вирішив раніше закінчити поєдинок! Ну що ж, Динамо перемагає Скендербеу 4-1! Всіх вітаю з перемогою! Для вас текстову трансляцію провів Биховець Олександр, дякую за увагу та нехай щастить!