Євген Трояновський: «Ми хочемо довести всім, що «Динамо-2» - команда, яка ставить перед собою задачі і може їх виконувати!»

Динамо Київ 17 Січня, 17:12 480
Євген Трояновський: «Ми хочемо довести всім, що «Динамо-2» - команда, яка ставить перед собою задачі і може їх виконувати!»
Гравець другої команди «Динамо» в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua поділився враженнями та очікуваннями після поразки донецькому «Олімпіку».

- Мені здається, що сьогодні ми зіграли краще, ніж вчора, у нас був певний склад. Грали добре, тренер сказав, що молодці. Помилки, індивідуальні помилки допускаємо і команда Прем’єр ліги – «Олімпік» - показала, що не допускає та відразу забиває голи. Звісно, прикро, на турнір ставлять задачу - вийти з групи, але ми дві гри поспіль програємо з рахунком 3:1. Перша гра взагалі прикра була. Ми грали експериментальними складами і тому так несподівано вийшло, можливо, недооцінили. Якщо брати в цілому, то через індивідуальні помилки ми пропускаємо голи.

- З вами грають молоді гравці: Алексеєв, Мазур з U-19, які там мають брак ігрового часу. Ви знайшли спільну мову з ними?

- Вони до нас тільки прийшли, і ми тільки ознайомлюємося з ними. В тренувальному процесі ми мали ще мало часу, аби розуміти один одного, а так, взагалі, якщо вони і надалі будуть тренуватися, виходити на заміни, то, думаю, що буде краще взаєморозуміння.

- Ви на правах старших їм підказуєте?

- Звісно, підказуємо, але ж ми не можемо за них щось зробити, вони самі виконують. Ті, хто старші - підказуємо, кажемо як перебудуватись, тренери підказують – це все робочі моменти.

- Ви ще маєте 2 гри в запасі…

- Нам потрібні тільки перемоги. По-перше, дуже соромно, що ми так виступаємо на турнірі. Вчора ми погано зіграли, а сьогодні добре, але результат поганий, не пощастило. Будемо старатися виграти, перед нами стоїть задача вийти з групи. Я думаю, якщо буде добрий збіг обставин в другому матчі нашої групи, то будемо намагатися виграти.

- Дві поразки - додаткова мотивація…

- Так, це мотивація для того, аби довести собі, тренеру, керівництву, що все ж таки «Динамо-2» - теж команда, яка ставить перед собою задачі і може їх виконувати.

- Але ж і Ребров, мабуть, буде переглядати ваші ігри.

- Можливо, буде, я не знаю, у нього зараз в Іспанії багато справ: йому вистачає, що переглядати, можливо, пізніше. Зрозуміло, що всі читають і всі бачать, що ми дві гри програємо, тому може виникати питання, хто там взагалі грає та чому такі рахунки. Ще й першу гру програти «Обухову». Я нічого не можу про них сказати, вони добре грали, але ми зіграли неприпустимо.

Розмовляла Анастасія Мельник