Дерліс Гонсалес: «Голи піднімають настрій»

Динамо Київ 18 Січня, 09:07 642
Дерліс Гонсалес: «Голи піднімають настрій»
Парагвайський півзахисник київського «Динамо» став автором першого голу у ворота албанського «Скендербеу» під час контрольного матчу.

- Дерлісе, які у тебе враження від сьогоднішньої гри, в якій ти відкрив рахунок?

- Сьогодні був хороший матч. Нам потрібно серйозно ставитися до контрольних зустрічей, щоб у гарному ігровому тонусі підійти до надважливого протистояння з «Манчестер Сіті».

- Чому в першому таймі «Динамо» не вдалося забити більше одного м’яча?

- Вся справа в тому, що в першому таймі суперник закрився на своїй половині поля. А після перерви вони почали активно йти вперед, і у нас з'явилося багато простору, чим ми і скористалися.

- Чи важко грати на тлі втоми після ранкового тренування?

- Контрольна гра за рівнем навантаження – це, в принципі, те ж тренування, адже ми граємо по 45 хвилин. У всіх командах, де я грав, у «Базелі», «Олімпії» та інших, під час передсезонної підготовки ми проводили по два тренування в день. Так що для мене це не новина.

- Голи, забиті тобою, піднімають тобі настрій?

- Упевнений, що голи піднімають настрій, додають позитивних емоцій будь-якому футболісту. Сподіваюся, що буду продовжувати в тому ж дусі і надалі частіше радувати голами себе і своїх вболівальників.

- Чи задоволений ти своєю роботою на цьому зборі? Чи немає до тебе нарікань з боку тренерів?

- Вважаю, що перший тиждень передсезонної підготовки пройшов дуже вдало. З боку тренерів жодних претензій до мене немає. Були лише деякі корективи в тактичному плані щодо гри.

- Як загалом оціниш рівень навантажень на зборі?

- З навантаженнями доводиться миритися, адже передсезонна підготовка необхідна для того, аби підійти до офіційних матчів у всеозброєнні.

- Чи підтримував ти себе у формі під час відпустки?

- Так, під час відпустки, яку я провів у своєму рідному місті, Асунсьйоні, я грав з друзями у футбол, бігав. Це допомогло мені легше влитися в збір, почати його вже практично підготовленим.

- Як оціниш півроку, проведені в Києві?

- Перші два-три місяці мені було нелегко. Але коли я звик до партнерів, а вони – до мене, мені стало набагато легше. Спасибі хлопцям за те, що допомогли мені адаптуватися.

- Які цілі і завдання ставиш перед собою на другу частину сезону?

- Я ставлю перед собою ті ж завдання, що ставлять перед нами в клубі. Нам потрібно якомога далі просунутися в Лізі чемпіонів і захистити титул чемпіонів України.