Павло Іванов: «Гравці «Говерли» з відпустки не виходили»

Футбол України 18 Січня, 10:45 632
Павло Іванов: «Гравці «Говерли» з відпустки не виходили»
Захисник «Говерли» розповів, що футболісти перед відпусткою отримали зарплату, але до цього часу не були оголошені збори команди.

- Вчора, 17 січня, «Говерла» повинна була вийти з відпустки. Почалися збори?

- Поки нічого не почалося. Я перебуваю вдома і не знаю, коли нас зберуть, і взагалі, які подальші плани. Може, керівництво щось і планує, але нам нічого не повідомляють. Коли нас будуть збирати і де, я нічого не знаю.

- Ви навіть не в Ужгороді зараз?
- Ні, я вдома в Києві.

- Визначеність щодо майбутнього в клубі є?
- Я спілкуюся з одноклубниками, але поки конкретики ніякої немає. Всі говорять, що ось зараз скоро зберуть, але нічого конкретного - толком ніхто нічого не знає.

- Були заяви про збори в Туреччині.
- Керівництво щось вирішує, вони ж більше знають, а нам, напевно, оголосять після того, як вони визначаться і скажуть, куди нам їхати: в Ужгород, Київ або Туреччину.

- Перед відпусткою керівництво проводило зібрання? Гроші на мандарини дали?
- Так, нам дали зарплату і ми роз'їхалися по домівках.

- Київські динамівці, які грали в «Говерлі» в оренді, не планують повертатися в Ужгород.
- Не знаю, я так дивлюся, що деякі вже знайшли клуби нові. А хто буде, хто ні - нічого не знаю. Коли команда збереться, тоді буде видно. Може, динамівці хочуть в Києві залишитися, адже деякі вже й на збори з першою командою поїхали. У хлопців, можливо, є кращий варіант для продовження кар'єри - це ж нормальний робочий процес.

- Ви ж налаштовані залишатися в Говерлі?
- Так, залишаюся в Ужгороді.

- Як реагує Грозний на ситуацію в клубі?
- Він постійно спілкується з керівництвом. Перед закінченням першої частини чемпіонату він спілкувався з командою, говорив, що все буде нормально, треба потерпіти. Зараз футболом важко займатися в нашій країні.

- Підтримку від уболівальників Говерли відчуваєте?
- Чесно сказати, то в Ужгороді вболівальників як таких і немає. На домашні матчі приходило не дуже багато людей, і то їх не можна назвати вболівальниками - це глядачі, люди просто прийшли подивитися футбол. Ось такої підтримки, як у команд, які приїжджали до нас, приміром, «Карпати» і «Шахтар», то у «Говерли» немає. Немає свого фан-сектора. Інтерес пропадає до футболу на тлі загальних подій у нашій країні.

- Неозброєним оком було видно, що в Говерлі гратимуть орендовані динамівці, навіть при поганій їхній грі. Решті залишалося чекати свого шансу.
- Ну а навіщо брати орендованого футболіста? Щоб він в запасі сидів? Якщо він їде в оренду, то йому ж напевно обіцяють ігрову практику. Він і в Динамо і Карпатах міг би сидіти в запасі або навіть в заявку не потрапляти. Оренда для молодих взагалі великий плюс, гравці набираються досвіду у грі з «Динамо», «Шахтарем», «Дніпром». А так грали б у «Динамо-2» або дублі, де б вони змогли набратися досвіду такого ...

- Перша частина сезону повинна була запам'ятатися дебютним голом на вищому рівні.

- Гол як гол. Що запам'ятовувати? Був би нападаючим, то, може, і пам'ятав би перший, десятий, а так ... Забив - дрібниця, але приємно. Нехай буде для статистики: один забив - і вистачить.