Статистика. П'ятірка беззмінних

Футбол України 18 Січня, 11:21 528
 Статистика. П'ятірка беззмінних
Сьогоднішній огляд ми присвятимо гвардійцям поточного чемпіонату.

В осінній частині сезону 2015/16 Ліги Парі-Матч брали участь 384 футболісти. І тільки 16 з них виходили на поле в кожному з матчів своїх команд. Примітно, що в цьому списку не виявилося жодного голкіпера, а нападники представлені лише трьома бойовими одиницями. З гравців лінії оборони в усіх поєдинках виступали 6 футболістів. А найбільше представництво у списку гвардійців мають півзахисники - їх виявилося 7.

Але від стартового до фінального свистка усі 1440 хвилин відіграли лише п'ятеро. Два футболісти представляють дебютанта вищого дивізіону українського футболу - «Сталь». Півзахисники Володимир Адамюк і Роман Карасюк опинилися в числі незамінних. Компанію їм склали гравці оборонних ліній «Дніпра» - Папа Гуйє, «Говерли» - В'ячеслав Лухтанов, «Олександрії» - Артем Сухоцький. Але обидва останніх вже не зможуть продовжити у своїх командах ці серії. Лухтанов наступний матч буде пропускати через перебір жовтих карток, а Сухоцький покинув олександрійський клуб і, цілком ймовірно, продовжить виступи в «Зорі».

Наймолодшим «гвардійцем» з цієї п'ятірки виявився 20-річний В'ячеслав Лухтанов, а найдосвідченішим - 31-річний Папа Гуйє.


З гравців, які відіграли усі матчі в осінній частині чемпіонату, по 1-й зустрічі від стартового і до фінального свистка провели «сталевар» Антон Котляр і луганчанин Джаба Ліпартія. При цьому Котляр 10 разів виходив на поле на заміну, а Ліпартія – лише 8. А максимальна кількість виходів в якості «джокера» у полтавчанина Олега Баранника: 12 раз він з'являвся на полі з лави запасних у 14-ти поєдинках.

50 і більше відсотків ігор змогли провести 207 футболістів. 29 спортсменів лише по одному разу виходили в матчах чемпіонату. Прізвища 41-го гравця вносилися в ігрові протоколи, але на поле ці футболісти не виходили.

Лише одному футболісту вдалося у першій частині чемпіонату зіграти за 2 клуби. Захисник Антон Поступаленко розпочав сезон у «Сталі», провівши 1 матч, а потім перейшов до лав «Олімпіка», де мав більше ігрового часу - 9 виходів на поле.