Як ультрас з усієї України на бійцівському рингу виборювали гроші для АТО

Футбол України 18 Січня, 13:28 449
Як ультрас з усієї України на бійцівському рингу виборювали гроші для АТО
«Кубок героїв» - благодійне змагання, покликане зібрати гроші для бійців АТО.

Сьогодні, 16 січня, у Полтаві пройшов благодійний аматорський турнір зі змішаних єдиноборств серед ультрас України.

До міста з'їхалися учасники фанатських угруповань Шахтаря, Чорноморця та інші.

Ультрас з усієї України змагаються в Полтаві - фото 1

«У Полтаві «Кубок героїв» проводиться вперше. Метою благодійного турніру є збір коштів для хлопців з АТО, а саме - для «Карпатської Січі». Перш за все, це спортивний захід, який загартовує дух, волю та витривалість, учасники - ультрас зі всієї України», - розповів організатор, голова громадського організації ветеранів АТО Вадим Ямщиком.

Ультрас з усієї України змагаються в Полтаві - фото 1

Турнір серед ультрас планують проводити щороку. Сьогодні тут присутні також полтавські фани та учасники з Комсомольська. Ультрас Полтави займають активну громадянську позицію. Окрім сьогоднішнього турніру, вони організували благодійний аукціон та допомогли створювати графіті-меморіал «Небесної сотні».

Представники «Карпатської Січі», для якої збирають кошти, також присутні на бійцівському змаганні. Боєць 93 бригади «Карпатської Січі» Сергій «Француз» нещодавно повернувся з лікування після поранення:

«Приємно, що влаштовують такі турніри, де хлопці загартовують не лише силу свого тіла, а й силу духу. Для молоді це надзвичайно важливо. Я п'ять років займався тайським боксом».

Ультрас з усієї України змагаються в Полтаві - фото 2

Турнір по праву можна назвати всеукраїнським, оскільки позмагатися у змішаних єдиноборствах до Полтави приїхали представники Одеси, Донецька, Тернополя, Запоріжжя. Більшість учасників боронили Україну восени перед референдумом. Зараз вони роз'їхалися по батальйонах, інших містах, фронтах. Для них цей турнір - можливість зустрітися з давніми товаришами. Загальна кількість учасників сягає 50 осіб.

Ультрас з усієї України змагаються в Полтаві - фото 4

25-річний донеччанин Роман прибув на запрошення полтавських товаришів з Фан-клубу ФК «Ворскла». Бойовими мистецтвами займається давно, сьогодні сподівається вибороти перемогу:

«Ми створили коаліцію «Донецьк - Полтава - Одеса» і підтримуємо ініціативи один одного. В подібній акції участь беру вперше, але в Києві, де я зараз проживаю, ми самостійно збираємо кошти для учасників АТО. Влітку влаштували футбольний турнір».

Ультрас з усієї України змагаються в Полтаві - фото 5

Зважаючи на кількість учасників, змагання тривали протягом усього дня. Переможцям вручили кубки, медалі, призи. Зібрані кошти, а саме 10 тисяч гривень, організатори обіцяють найближчим часом передати батальйону «Карпатська Січ».