Сергій Сидорчук: «За зламані пальці, напевно, оштрафують»

Динамо Київ 18 Січня, 20:20 559
Сергій Сидорчук: «За зламані пальці, напевно, оштрафують»
Півзахисник «Динамо» розповів про нещасний випадок на відпочинку, через який змушений був пропустити початок передсезонного збору.
«Знаєте, навіть не хочеться нічого говорити на цю тему - настрій просто на нулі. Пограв у футзал з друзями, називається. Дуже шкодую, що так сталося, розумію, що підвів тренерів, хлопців. Хочу попросити вибачення у тренерського штабу, президента і команди за необережну та необачну поведінку. Сергій Станіславович хоч і не лаявся, але був засмучений. Повірте, я і сам сильно переживаю з цього приводу», - розповів Сидорчук «КП в Украине».

«Зараз почуваюся добре. У Барселоні дуже хороші лікарі, я вдячний їм за допомогу. Правда, сказали, кістки будуть зростатися довго. У неділю вранці мене вже виписали з лікарні, і я повернувся в розташування команди. Через тиждень повинні зняти шви, на першому зборі зможу бігати», - вважає Сергій.

«Думаю, тепер грати в футзал у мене надовго відпаде охота, хоча, з іншого боку, розумію, що це всього лише нещасний випадок, із будь-ким могло статися».

«Поки в клубі не оштрафували, але, цілком можливо, скоро так і зроблять», - говорить півзахисник.