«Динамо» U-19 всуху програло німецькій «Вікторії»

Динамо Київ 18 Січня, 23:34 474
«Динамо» U-19 всуху програло німецькій «Вікторії» | 19-27
У контрольному поєдинку на іспанському зборі юнацький склад київського «Динамо» поступився в Марбельї клубу Регіональної Ліги Захід «Вікторії» (Кельн) – 0:3.

У той час, як у програмі першої команди значився відновлювальний день, об’єднана юнацька та молодіжна команди «Динамо», які проводять свій збір також в Іспанії, зіграли сьогодні свої перші спаринги.

Команди проводитимуть по два матчі у кожний з ігрових днів. Окрім сьогоднішнього, вони попередньо заплановані на 22 та 27 січня.

Тренерський штаб розділив увесь склад на дві команди, аби усі отримали рівну кількість ігрового часу. Першими перевірку боєм проходили ті виконавці, які виступають цього сезону в Юнацькій Лізі УЄФА.

Вони зустрілися з командою «Вікторія» (Кельн), яка представляє німецьку регіональну лігу «Захід». Ця гра відбулася на футбольному полі готелю Alhaurin Golf Resort, у якому зупинилася й проводить свій збір об’єднана молодіжка «Динамо».

Німецька команда відкрила рахунок вже на третій хвилині, гол забив Крейер. Цей рахунок тримався аж до 73-ї хвилини, поки «Вікторія» зусиллями Леяна не відзначилася вдруге. Динамівці протягом усього матчу чинили більш досвідченим опонентам серйозний супротив, проте пропустили третій гол від Брзенскі на 79-й хвилині. У підсумку – 3:0 не на користь «біло-синіх».

Стартовий склад «Динамо»: Маханьков, Лук’янчук, Нестеренко, Тимчик, Дубінчак, Циганков, Михайличенко, Шепелєв, Щебетун, Козак, Шапаренко. На заміну виходили: Солдатенко, Чоботенко, Тарануха, Алібієков, Масалов.