Орест Кузик : «За період в «Говерлі» ні з ким з тренерського штабу першої команди «Динамо» не розмовляв»

Динамо Київ 19 Січня, 09:43 651
Орест Кузик : «За період в «Говерлі» ні з ким з тренерського штабу першої команди «Динамо» не розмовляв»
Півзахисник київського «Динамо» Орест Кузик, який першу частину сезону провів в оренді в ужгородській «Говерлі», залюбки погодився відповісти на запитання журналіста 1927.kiev.ua, де розповів про пропозиції від інших клубів, команду, в якій хоче грати, та підсумував свою відпустку.

- Більший період часу провів дома з сім'єю, з батьками, з братом. На тиждень їздив відпочивати в гори. Словом, відпустка пройшла в позитивному настрої. На відпустку видали програму тренувань, щоб підтримувати форму, старався її виконувати. Настрій чудовий, так як була велика пауза в чемпіонаті. Скучив за футболом, тому на збір приїхав у відмінному настрої і налаштований на хорошу роботу.

- Ми знаємо, ти зараз у Туреччині, на тренувальних зборах збірної України. Розкажи, як зустріли хлопці, яка атмосфера панує в збірній.

- Саме так, зараз находжусь в розташуванні молодіжної збірної України. Хлопці зустріли добре. Практично зі всіма добре знайомий. Були дуже раді бачити один одного, так як останній раз бачились ще під час чемпіонату. Атмосфера в команді чудова, у всіх позитивний настрій і усі налаштовані на роботу.

- Які задачі поставив головний тренер на цей збір ? Чому будете більше приділяти уваги ?

- Був всекомандний збір. Напевно, перш за все, вже починаючи з цього збору йде підготовка до відбіркових матчів чемпіонату Європи. Треба, щоб в нас була зіграність, аби ми відчували один одного на полі, так як цим складом ми ще не грали. Чому буде приділятися увага? Я думаю, що всьому. Так як це молодіжна збірна країни і попереду в нас залишились дуже важливі матчі, які нам потрібно обов'язково вигравати. Тому ми не маємо права допустити жодної помилки.

- Розкажи про плани після зборів збірної. Ти поїдеш на збори з «Говерлою»?

- Про те, з ким поїду на збори, ще остаточно сам не знаю. Конкретики поки ніякої немає. Наразі у мене всі думки про збірну, а по приїзді в Київ вже буду знати, куди і з ким я поїду на збори. «Говерла»? Я думаю, що варіант з «Говерлою» є, але наразі сам поки що нічого не знаю. Вже по поверненні зі збірної буде якась конкретна інформація. Інтерес із західної Європи? Так, чув про це, але поки теж конкретики ніякої. Є лише інтерес, поки що ніякої офіційної пропозиції не було. Чесно, стараюсь поменше читати все, що пишуть. Моя справа - показувати хорошу і якісну гру на футбольному полі, тоді і журналістам буде про що писати і вболівальникам що читати.

- Це клуб з топ-чемпіонату ? Клуб у середині турнірної таблиці ?

- Так. Чесно скажу, я не знаю, є агент, який цим займається, тому конкретно нічого сказати не можу. Я знаю, що в мене контракт з «Динамо», і більш за все хочу грати в київському клубі.

- На період твого перебування у «Говерлі» з тобою хтось зв'язався із представників першої команди «Динамо»?

- За період в «Говерлі» ні з ким з першої команди «Динамо» не розмовляв. Ніякої розмови в мене не було. Подзвонили тільки і сказали пройти медогляд в «Борисі» і їхати в збірну, а по приїзді в Київ все буде ясно, де я продовжу свою кар'єру. Звичайно, що дуже хочеться як можна швидше повернутися до рідного клубу, а які в мене шанси, оцінювати не мені. Є тренерський штаб, який буде визначати, хто має бути в команді. Якщо зараз в мене буде такий шанс - зроблю все, щоб залишитись в «Динамо» і разом з командою виконувати поставлені задачі. Якщо зараз в мене такого шансу не буде, то прикладу максимум зусиль, щоб літом поїхати на збори з першою командою.

Розмовляв Ігор Гусаков