Артем Франков: «Матеріали по матчу «Карпати» - «Олімпік» (U21) передані в КДК ФФУ для прийняття рішення»

Футбол України 19 Січня, 20:03 431
Артем Франков: «Матеріали по матчу «Карпати» - «Олімпік» (U21) передані в КДК ФФУ для прийняття рішення»
Головний редактор журналу «Футбол» поділився своєю думкою про договірні матчі в Україні.
«Матеріали по матчу «Карпати» - «Олімпік» (U21) - 4:0 після розслідування передані в КДК ФФУ для прийняття рішення. Підстава - порушення принципу спортивної боротьби з боку деяких гравців «Олімпіка».

По гравцях молодіжної команди «Зорі» і «Металіста» розслідування буде продовжено - вкрай необхідно не тільки виявити організатора, але і всі схеми, пов'язані з договірними матчами. Ви не забувайте просту річ - ті, хто щиро розкаявся і йде на співпрацю зі службою з розслідування, отримають одне покарання; ті, хто ховається, в тому числі і за кордоном - інше. Про розміри можете здогадуватися.

Головний висновок, який дуже рекомендується зрозуміти всім причетним до футболу людям: краще не робити цього. Матеріали щодо ігор такого роду не тільки проходять Федерацію футболу в особі Комітету з етики, а й неодмінно потрапляють до правоохоронних органів. Так, закон не має зворотної сили, проте всі, хто вже засвітився в подібних неподобствах, можуть мати величезні проблеми при підписанні контракту з новим клубом. Вони вам точно потрібні?

Ну а матеріали роботи комітету ФФУ з етики та чесної гри неодмінно передаються в органи. Новий закон не тільки дозволяє, а й зобов'язує робити це», - написав Франков у своїй конференції на MatchDay.