"Дніпро" виграв у "Пасуша" і вийшов в 1/16 Ліги Європи. ВІДЕО

Футбол України 7 Листопада, 23:03 1303
Дніпро виграв у Пасуша і вийшов в 1/16 Ліги Європи. ВІДЕО | 19-27
У Дніпропетровську на стадіоні "Дніпро Арена" завершився матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між місцевим "Дніпром" і португальським "Пасуш де Феррейра". Господарі здобули перемогу з рахунком 2:0. Голи на рахунку Матеуса та Євгена Коноплянки.

В іншому матчі цієї групи румунський "Пандурій" поступився " Фіорентині". На 32-й хвилині зустрічі господарів вивів вперед Ерік, але "фіалки" відігралися наприкінці зустрічі, завдяки голу Рідера. А на другій компенсованій хвилині гол забив Борха Валеро.

Після цього труа "Дніпро" набрав 9 очок і відстає від "Фіорентини" на три пункти. "Пандурій" і "Пасуш" мають по одному очку.