Вісенте Гомес: «Гравці повернулися з відпустки у кращих кондиціях, ніж у минулому році»

Динамо Київ 20 Січня, 14:07 542
Вісенте Гомес: «Гравці повернулися з відпустки у кращих кондиціях, ніж у минулому році»
Старший тренер молодіжної команди «Динамо» розповів про особливості підготовки об'єднаної команди U-19 та U-21 під час іспанського збору.

- Вісенте, розкажіть про особливості підготовки команди на даному етапі.

- Ми продовжуємо ту динаміку, яку заклали ще рік тому, коли почали працювати в «Динамо». У Києві в цю пору року умови не найкращі для продовження цієї динаміки, тому ми приїхали сюди, щоб продовжити в тому ж ключі і ні в якому разі не зменшувати її темп.

- Що скажете про інфраструктуру, яка надана команді тут? Чи є тут всі умови для успішної підготовки?

- Умови тут виняткові, вони нас влаштовують у повній мірі. Дуже зручно, що тренувальне поле знаходиться безпосередньо на території готелю, що дозволяє нам дати гравцям установку й відразу приступити до роботи. Футбольне поле у відмінному стані, за ним ретельно доглядають, його поливають. Після кожного тренування люди працюють над його відновленням, тому якість газону завжди на найвищому рівні.

- Який обсяг роботи був виконаний командою до перших контрольних матчів? Чи задоволені ви тим, як ваші підопічні набирають форму?

- В цілому я задоволений формою хлопців. Так, були спади і підйоми, але, тим не менше, варто відзначити, що в цьому році, після невеликої зимової перерви, гравці повернулися з відпустки в кращих кондиціях, ніж у минулому році.

- Деякі ваші підопічні, Олександр Андрієвський та Роман Яремчук, вже тренуються в команді Сергія Реброва. Чи задоволені ви їх прогресом?

- Як я вже неодноразово говорив, нашим першочерговим завданням є надання гравців для першої команди. Хлопці бачать, що у кожного є шанс. Ми зі свого боку намагаємося надавати гравців для першої команди в найкращих кондиціях, щоб вони могли показувати свій найкращий футбол. Хлопці задоволені та мотивовані тим, що є прогрес у цьому напрямку, і головний тренер «Динамо» проявляє до них інтерес.

- Сергій Ребров підкреслював, що тренування молодіжної команди багато в чому копіюють роботу першої команди, що дозволяє молодим гравцям швидко освоюватися та інтегруватися в роботу при переведенні до «основи».

- Так, у роботі першої команди, дубля і U-19 є певні спільні моменти. Тим не менш, варто відзначити, що у першої команди все ж більш специфічна робота – вони постійно готуються до наступного суперника, а ми, в свою чергу, розглядаємо гравців як певний проект, відповідно у них більш далекі перспективи, ми дивимося в їх майбутнє. Відповідно, у нас проводиться більш загальна робота. Та все ж, модель гри першої команди, дубля і U-19 дуже схожі, тому наші молоді гравці можуть безболісно вливатися за дуже короткий період часу в динаміку роботи першої команди.

- Яку кількість спарингів заплановано на цьому зборі? За яким принципом проводиться підбір суперників?

- Робота запланована поступова. Ми хочемо почати все-таки з трохи слабших суперників, аби потім поступово перейти до більш сильних. У нас заплановано по три матчі на кожну команду – три матчі для об'єднаної команди U-19/U-21, яка виступає в Юнацькій лізі УЄФА, і три матчі для дублю. Не всіх спаринг-партнерів ми добре знаємо, оскільки для нас найважливіше – набувати досвід, отримувати ігрову практику і набиратися певних навичок під час матчів.

- Чи ведеться спеціальна підготовка до матчу з «Мідлсбро»?

- У принципі, ні. Як я вже говорив, ми не готуємося спеціально до певних суперників. Дуже важливо, щоб гравці вміли адаптуватися до будь-якого суперника. У цьому ключі ми і працюємо.