Меморіал Макарова. «Динамо-2» перемогло «Колос»

Динамо Київ 20 Січня, 14:38 838
Меморіал Макарова. «Динамо-2» перемогло «Колос» | 19-27
«Динамо-2» здобуло першу перемогу на Меморіалі Олега Макарова.

Підопічні Вадима Євтушенка після двох поразок змогли здобути впевнену перемогу в поєдинку проти «Колоса» з Ковалівки - 3:1. Команда грала набагато переконливіше, футболісти діяли більш зіграно, з кращою реалізацією в атаці і надійністю в обороні.

Динамівці повели в рахунку в другій половині першого тайму, коли Жикол увірвався до штрафного майданчика суперника, віддав передачу вліво Панфілову, В'ячеслав своєчасно повернув йому м'яч, і Дмитро забив майже в порожні ворота. Але в компенсований до першого тайму час «Ковалівка» зусиллями свого сьомого номера Козира зі штрафного зрівняла рахунок.

Та вже на початку другої половини гри Немтінов вивів свою команду вперед після передачі Трояновського. А за 10 хвилин до фінального свистка Трояновський віддав другу гольову передачу на Зубкова, який вийшов на заміну у другому таймі, і той встановив остаточний рахунок на користь динамівців, відправивши м'яч у ближній кут під поперечину.

Тренерський штаб дав можливість зіграти своїм футболістам вже більше ігрового часу:

Меморіал Олега Макарова. 4-й тур

20.01.2016. Манеж НТБ «Динамо»

«Динамо-2» - ФК «Колос» (Ковалівка) - 3:1

«Динамо-2»: Волинець (Камінський, 46), Трубочкін, Братков (Головко, 71), Джгереная, М. Нестеренко (Нагорний, 75), Цибульник (Скидан, 84), Петров (Немтінов, 46), Жикол (Ковбаса, 46; Дмитренко, 72), Трояновський (Алексєєв, 86), Панфілов (Зубков, 52), Акубардія (Маїк, 60).

Голи: Жикол (38), Немтінов (53), Зубков (80) - Козир (45 + 1).

Нагадаємо, свій наступний поєдинок у рамках 5-го туру «Динамо-2» проведе в п'ятницю, 22-го січня, проти київського РВУФК. Для того, щоб вийти з групи, нашу команду влаштує тільки перемога і успішний результат паралельного матчу та поєдинків у інших групах.