Сергій Мохник: «Топ-клубам треба зробити крок-два назад, щоб зберегти український футбол»

Динамо Київ 20 Січня, 15:01 387
Сергій Мохник: «Топ-клубам треба зробити крок-два назад, щоб зберегти український футбол»
Заступник генерального директора київського «Динамо» у розмові з кореспондентом 1927.kiev.ua розповів про результати засідання робочої групи з формату чемпіонату, а також про позицію «біло-синіх» щодо схеми проведення Кубка України та виборів президента Прем'єр-ліги.

- Кожен раз ми приходимо до певної конкретизації. Сьогодні клуби побачили цифри. Скільки коштує участь команди у турнірі, перемога, розподілення фінансів згідно зайнятого підсумкового місця. Це важлива складова для продовження роботи.

- Цифри значно менші, ніж у цьому сезоні...

- Ми розуміємо економічну ситуацію в країні, і що, можливо, топ-клубам треба зробити крок-два назад, щоб зберегти український футбол як такий. Піти назустріч всьому, щоб чемпіонат був і надалі.

- З приводу молодіжної першості. Обговорювали це питання?

- Є питання, і воно було озвучене: як молодіжна першість буде проводити другий етап. Чи їм придумати змагання під егідою Кубка, чи плей-офф. Перший етап — два кола, 22 гри, а далі будемо обговорювати.

- Юнацька першість — те ж саме?

- Це окреме змагання. Думаю, вона залишиться у такому ж форматі, у якому є наразі.

- Позиція “Динамо” щодо формату Кубка України?

- Ми за проведення його у форматі одного матчу. До півфіналу, скоріш за все.

- Через місяць будуть вибори президента УПЛ. Яка позиція “Динамо”?

- Так, вони заплановані на 29 лютого. Але на сьогоднішній момент ми не чули ні про одного зареєстрованого кандидата. Ті прізвища, які фігурують у пресі, — кандидати є, але офіційних документів немає.

Розмовляв Олександр Ушаков