В'ячеслав Грозний: «Радий, що Ягодінскіс і Рудько поїхали на збори з «Динамо»

Динамо Київ 21 Січня, 12:38 679
В'ячеслав Грозний: «Радий, що Ягодінскіс і Рудько поїхали на збори з «Динамо»
Головний тренер «Говерли» - про те, хто з орендованих в осінній частині сезону динамівців повернеться до Ужгорода навесні.
«По-перше, наші гравці вже готуються до сезону, по-друге, нам весну за календарем треба починати матчем із запорізьким «Металургом», який зараз, як відомо, знаходиться в підвішеному стані.

Група наших футболістів займається з «Динамо», частина гравців у збірній, деякі працюють індивідуально в Ужгороді, хтось, як той же Савченко, відновлюється після операції. 25 січня ми збираємося вилетіти на збір до Туреччини і там провести вже контрольні матчі. Є нюанси у підготовці, але я буду готувати команду з урахуванням того, що ми все-таки зіграємо з «Металургом». Я працював у Запоріжжі, і впевнений, що команда там буде. Нам потрібно в чемпіонаті якомога більше колективів, і таке місто, як Запоріжжя, повинне мати команду Прем'єр-ліги. Зараз багатьом складно - «Металісту», «Волині», «Говерлі»... Але я впевнений, що цей час треба перетерпіти.

Орендовані футболісти? Не всі повернуться. Але ми задоволені, що граючи у нас, потім хлопці повертаються і грають у своїх клубах сильніше. У нас були Макаренко, Буяльський, Мякушко. Зараз у Грецію поїхав Цуріков. Я з ним розмовляв, він там грає ліворуч, атакуючим вінгером. Для нього це новий виклик, який повинен допомогти в кар'єрному зростанні. Сергій Люлька ще рік тому повинен був виїхати до Чехії, він говорив, що у нього було чотири пропозиції, і я радий, що він вже дебютував у «Словані» з капітанською пов'язкою.

Радий, що Ягодінскіс і Рудько поїхали на збори з «Динамо». Лухтанов, якщо не помиляюся, зараз знаходиться в молодіжній команді «Дніпра». Кузик і Хобленко в молодіжній збірній, і далеко не факт, що їх у нас не буде. Всі розмови про «Чорноморець» та інші клуби я розцінюю як ігри агентів. Те ж саме стосується і Черняка, який хоче грати і отримувати часту ігрову практику, яку ми можемо йому надати. У «Карпати» повернувся Сергійчук, і львів'яни хочуть дати йому ще один шанс заграти в їх команді. Так що я не виключаю, що до нас приєднаються багато з тих, хто був у «Говерлі» восени. Сподіваюся, в клубі все буде нормально, керівництво робить усе можливе, щоб ситуація налагодилася. Так що ми дивимося в майбутнє з оптимізмом», - цитує Грозного MatchDay.