Матч пам'яті Валентина Белькевича

Динамо Київ 21 Січня, 14:57 516
Матч пам'яті Валентина Белькевича
У п'ятницю, 29 січня 2016 року, о 16:45 в мінському футбольному манежі відбудеться Матч пам'яті Валентина Белькевича, який передчасно пішов з життя.

У грі візьмуть участь друзі футболіста, які в різний час виступали і працювали разом із Валентином у складі мінського та київського «Динамо», національної збірної Білорусі.

У складі ветеранів київського «Динамо» очікується участь у матчі наступних заслужених футболістів: Юрій Дмитрулін, Олег Лужний, Юрій Максимов, Максим Шацьких, Олександр Алієв, Сергій Ребров, Юрій Калитвинцев, Олександр Радченко, Віталій Косовський, Сергій Федоров, Сергій Коновалов, Дмитро Михайленко, Віталій Рева, Тарас Луценко, Артем Яшкін. Тренерський штаб: Олексій Михайличенко, Володимир Мунтян.

У команді друзів Валентина Белькевича, які виступали з ним під прапорами мінського «Динамо» та національної збірної Білорусі, зіграють Геннадій Тумилович, Віталій Варивончик, Олександр Хацкевич, Сергій Гуренко, Андрій Лаврик, Сергій Штанюк, Олександр Кульчий, Радислав Орловський, Ерік Яхимович, Кирило Савостиков, Володимир та Михайло Маковські, Максим Ромащенко, Юрій Пудышев, Ігор Гуринович, Сергій Яскович, Андрій Островський, Олександр Лухвич, Валерій Величко.

Передувати матчу буде прес-конференція його учасників, яка відбудеться в п'ятницю, 29 січня, в конференц-залі готелю «Вікторія» о 15:00.