​Юрій Вернидуб: «Ми, як цигани на кибитці, переїжджаємо з одного місця на інше»

Футбол України 22 Січня, 18:40 451
​Юрій Вернидуб: «Ми, як цигани на кибитці, переїжджаємо з одного місця на інше»
Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб розповів про фінансове становище в клубі.

— Зараз у багатьох команд, скажімо так, не зовсім все добре з фінансами. У «Зорі», думаю, в тому числі. Як вам вдається мотивувати команду в непростих умовах?

— Знаєте, напевно, я щасливий тренер, що у нас підібрався такий колектив. Я не лукавлю, приходячи на роботу в цей колектив, отримуєш багато позитиву і задоволення від ставлення тих же хлопців, незважаючи ні на що. Незважаючи на сформовані умови: ми знаходимося не вдома, ні стадіону, нічого немає. Можна сказати, ми, як цигани на кибитці, переїжджаємо з одного місця на інше. (Посміхається.) Так, важке становище, і затримки присутні, як і у багатьох інших клубів. Не буду брехати і казати, що їх немає. Але тим не менше, наші керівники — генеральний директор Сергій Рафаїлов і президент Євген Геллер — намагаються робити все, щоб нам було комфортно в Запоріжжі і щоб у нас не було жодних проблем в роботі і підготовці. Вони намагаються погашати заборгованості. Нехай не так швидко, як, мабуть, багатьом хотілося б, але вони це роблять. Вони не зупиняються,- сказав Вернидуб matchday.ua

Найголовніше, що все відбувається прозоро і чесно. Тобто немає такого, що вони кажуть, мовляв, завтра все погасимо, а потім цього не роблять. Ми всі розуміємо: зараз не той час, коли можна ставити якісь свої умови, і ставимося до цього нормально. Хлопці великі молодці, що теж розуміють це. Набагато важче всім людям, які зараз живуть в Україні. Адже у нас і економіка стоїть на місці, немає ніякого прогресу у всіх відносинах. Найголовніше завдання для нас, думаю, точно так само, як і для всіх українців, це вижити, пережити цей період. Нехай цей шлях буде найважчим, рік-два, але потрібно пройти його. Я завжди кажу, що краще зробити крок назад для того, щоб зробити два кроки вперед. Тому терпіння і труд все перетруть. Сподіваюся, що все налагодиться і в країні, і в нашому клубі, нашій команді, і у наших хлопців все буде добре.