Вадим Євтушенко: «Позначилися кадрові проблеми»

Динамо Київ 23 Січня, 09:15 645
Вадим Євтушенко: «Позначилися кадрові проблеми»
Старший тренер «Динамо-2» розповів, чого не вистачило для перемоги над РВУФК в останньому турі групового турніру Меморіалу Макарова, а також поділився подальшими планами команди.

- Звичайно, ми налаштовувалися на перемогу, але для цього потрібно, аби всі гравці, які виходять на поле, грали з максимальною віддачею. На жаль, не все у нас добре у цьому плані, не вистачає футболістів на два склади, й коли робимо заміни по ходу матчу, якість гри помітно падає. Будемо розбиратися з деякими гравцями, яким, напевно, вже не варто знаходитися в нашій команді, оскільки вони виходять на поле немотивовані. Ми не можемо мотивувати гравця, якщо він сам цього зробити не може. Саме тому ми, як і раніше, припускаємося грубих помилок в обороні. Загалом, не можу сказати, що я незадоволений грою. Старалися, грали, але позначилися кадрові проблеми, оскільки не всі провідні футболісти перебувають на даний момент у розташуванні команди. Сьогодні в нас був змішаний склад, далеко не основний, від цього й такий результат. Те ж саме було й у першому турі з «Обуховом», коли ми програли, повторилося й зараз. Коли ж із «Олімпіком» та «Колосом» грали більш-менш основним складом, то й гра абсолютно іншою була.

- Чи засмучені, що не пройшли далі?

- Трагедії з того, що не пройшли далі, ми не робимо. Звичайно, хотілося вийти до чвертьфіналу, але, загалом, січень уже добігає кінця, й ми вже будемо приступати до безпосередньої підготовки до поновлення першості. Поки що ми не дотримувалися якоїсь тренувальної програми, працювали у підтримуючому режимі, оскільки через день грали матчі. Зараз же день відпочинемо, й почнеться програма двохразових тренувань. У середині лютого в Києві буде проходити ще один турнір, і ми, скоріше за все, візьмемо у ньому участь, тому що важко шукати спаринг-партнерів. Тепер ми кілька тижнів можемо попрацювати над своїми фізичними кондиціями, тому що ті футболісти, які були травмовані минулого року, поки що перебувають не в належній формі.

- Чи зробили висновки, з ким із гравців можна й далі працювати, а з ким, можливо, варто попрощатися?

- Так, ігри багато чого показали, й я вже висловив футболістам своє незадоволення. Не буду називати прізвища, але будемо зараз розбиратися. Від нас ідуть найкращі виконавці, а ті хлопці, кому надається шанс, не дуже й хочуть ним скористатися, думаючи, що все одно будуть грати. Але ми краще будемо брати молодих 17-річних футболістів, ніж продовжувати працювати з ними.

- А у РВУФК вистачало мотивації у сьогоднішньому матчі?

- Дійсно, вони старалися, як могли. Є багато цікавих футболістів, зі швидкістю. Видно, що хлопці не з вулиці прийшли. Все ж таки, це така ж сама школа, як і динамівська. Тренери так само працюють, вчать футболістів.

- Можливо, хтось із РВУФК вас зацікавив?

- Були такі. Але почекаємо, поки приїдуть наші молодіжні команди зі зборів, і вже будемо визначатися, хто залишиться у них, а хто перейде до нас. На даний момент я поки що не знаю, як це все буде відбуватися.