Вадим Солдатенко: «Постараємося довести «Мідлсбро», що вони даремно нас недооцінюють»

Динамо Київ 23 Січня, 14:05 593
Вадим Солдатенко: «Постараємося довести «Мідлсбро», що вони даремно нас недооцінюють»
Голкіпер молодіжної та юнацької команд київського «Динамо» поділився враженнями від контрольної гри проти «Тіро Пічон», а також від іспанського збору в цілому.

- Вадиме, суперник був непростим, роботи у тебе вистачало, особливо в першому таймі?

- Так, дійсно, матч був непростий. У першому таймі у нас не все виходило, іноді в захисті виникали невеликі провали. У другому таймі пішли заміни, гра трохи освіжилася, ми стали грати краще, атакувати. У нас почали з'являтися гострі моменти, яких було не так багато у першому таймі. Реалізація нас не підвела, і ми виграли цей матч. Спасибі моїм партнерам по команді за самовіддачу, яка була на найвищому рівні.

- Ти провів на полі всі 90 хвилин замість запланованого тайму. Чи не важко було, враховуючи, що ви граєте під навантаженнями?

- Якщо чесно, не дуже важко. Я поступово набираю форму, тому не відчуваю сильного фізичного навантаження. Головне – правильно обирати позицію, і тоді ти не так сильно втомлюєшся, оскільки тобі не доводиться робити багато бігової роботи.

- Ти в Іспанії вперше? Як оціниш умови для підготовки до сезону?

- Так, тут я вперше. Тут все дуже чудово. Хотілося би подякувати президентові, організаторам цих зборів за надану можливість готуватися до чемпіонату, до Ліги чемпіонів у таких хороших умовах, грати на таких якісних полях. Уся команда дуже задоволена тим, як проходять збори.

- Присутність головного тренера першої команди на іграх вас надихає, мотивує?

- Звичайно! Коли він приїжджає на матч, і ти, виходячи на поле, усвідомлюєш, що на твою гру дивиться головний тренер, з'являється додаткова мотивація. Але і без цього самовіддача повинна бути на найвищому рівні, неважливо – чи присутній тренерський штаб першої команди на грі, чи ні. Ми повинні на кожному тренуванні і на кожній грі викладатися на всі сто. Але коли він приїжджає, це ще більше мотивує нас.

- Ваш тренер каже, що команда не готується під конкретний матч або суперника. А з якими думками ви, самі гравці, чекаєте поєдинку з «Мідлсбро» - як звичайного, рядового?

- Ні, безумовно, не як звичайного, для нас це серйозний матч, який буде дивитися багато людей в Україні і не тільки. Але ми готуємося, в першу чергу, показати свою гру, не підлаштовуємося під суперника. Якщо у нас це буде виходити, то проблем не повинно виникати. Ретельно готуємося, «Мідлсбро» - серйозний суперник, знаємо це. Бачили інтерв'ю їхнього головного тренера про те, що він незадоволений жеребом. Що ж, постараємося на полі довести, що він даремно нас недооцінює.

- Які амбіції у команди в цьому турнірі? Чи є мета дійти до фіналу?

- Звичайно, будемо намагатися пройти якомога далі. Ми налаштовуємося на кожну гру, головний матч для нас – найближчий. На нього потрібно виходити і налаштовуватися, як на останню гру в кар'єрі.