Олександр Шовковський: «Розмова з Мбокані, безумовно, буде». ВІДЕО

Динамо Київ 8 Листопада, 10:15 2949
Олександр Шовковський: «Розмова з Мбокані, безумовно, буде». ВІДЕО
Капітан київського "Динамо" Олександр Шовковський прокоментував гру своєї команди у виїзному матчі проти Туна в рамках групового етапу Ліги Європи.
 
- Я думаю, що ми, напевно, більше за суперника хотіли виграти у цьому матчі. Хоча, не можу сказати, що у «Туна» не було моментів. Але в таких компонентах як: бажання, самовіддача, боротьба - ми однозначно не поступилися.
 
- У першому таймі був епізод біля воріт «Динамо», коли м'яч потрапив у стійку. Тобто, штанга, можна сказати, допомогла воротареві - вам ...
- Так, допомогла.
 
- Чому «Динамо» віддало ініціативу «Туну»?
- Безумовно грати в меншості завжди складніше, тому що доводиться грати ще й за того хлопця. При цьому ми знали, що «Тун» - команда добре підготовлена ​​фізично, яка грає організовано і грамотно з точки зору тактики. За рахунок командних дій наш сьогоднішній суперник і показує високий рівень гри. Ми все це знали. І по ходу матчу довелося перебудовуватися, тому що після видалення намічений нами план на гру довелося міняти.
 
- Ви давно в команді. Цікава ваша думка щодо ситуації з видаленням Мбокані. Його видалення виникло на рівному місці ...
- Це питання не до мене.
 
- Але ви, як капітан, будете розмовляти з Мбокані?
- Розмова, безумовно, у нас буде. Зараз у перерві, або після гри не було ніякого сенсу про це говорити. Нам потрібно було думати про те, як правильно перебудувати свою гру, щоб довести її до логічного завершення.
 
- Чи не здається вам, що в другому таймі «Динамо» дозволило «Туну» надто вже багато чого. Адже суперник створив стільки моментів, що їх могло вистачити для того, щоб змінити результат зустрічі, як це сталося в грі з «Рапідом» ...
- У футболі все може бути. Можна допустити помилку на рівному місці. Але ми старалися, грали, виходячи з тієї ситуації, в якій ми опинилися.
 
- Це правда, що Драговичу в голову потрапила запальничка, кинута з трибун?
- Ні, це мені вона потрапила в голову.
 
- Зараз питання відновлення виходить на перший план. Чи вистачить часу підготуватися до матчу з «Волинню»?
- Давайте про це будемо думати вже завтра. Тому що зараз потрібно просто відпочити після гри. Потім ми вилітаємо додому, починаємо відновлювальні процедури на своїй базі і підготовку до наступної гри. А вже в суботу вилітаємо до Луцька. Так, часу у нас дійсно мало, але гру ніхто не відміняв.
 
- Коли ви востаннє грали на штучному покритті?
- Зі «Спартаком». Давно це було ...
 
- Сьогодні знадобився час, щоб пристосуватися до такого покриття?
- Безумовно. Інший відскок м'яча, інший його рух. Одним словом, були тонкощі гри на такому покритті.
 
- Як ви пережили помилку, допущену в матчі з «Зорею»? І що власне сталося в тому злощасному епізоді? Адже, здавалося, ви все в ньому контролювали ...
- Кожен допускає помилки. У тому числі і я. І одну з помилок я допустив у матчі з «Зорею». Пропущений гол - це моя вина. І від цього вже нікуди не дінешся. Тому я не хочу зараз аналізувати, що сталося і як сталося. Для себе я цей аналіз зробив давно. А на те, щоб засмучуватися, у мене просто не було часу, бо треба було готуватися до наступної гри.
 
- Наскільки важко ви це пережили?
- Я переживу. Не вперше.
 
- Олег Блохін сказав, що він відразу після матчу з «Зорею» вирішив для себе, що сьогодні місце у воротах займете ви. Відчували довіру з боку тренера?
- Знаєте, я просто готувався до гри. І був готовий вийти на футбольне поле у разі, якщо мені довірять місце у воротах. Якби мені не довірили місце у воротах я був би готовий у будь-який момент вийти на футбольне поле. У футболіста така доля, він повинен бути готовий вийти на поле тоді, коли йому довірить це тренер. А помиляються всі.
 
- Наскільки для «Динамо» важливо вийти із групи з першого місця?
- Для цього питання поки не настав час - до грудня ще далеко, у нас попереду дуже багато матчів.
 
- Після першого тайму ви дуже довго про щось розмовляли з Олегом Блохіном. Про що йшла мова?
- Це наша розмова з Олегом Блохіном. (Посміхається).