Унаї Мельгоса: «Ми пройшли тижневий мікроцикл підготовки»

Динамо Київ 23 Січня, 17:45 700
Унаї Мельгоса: «Ми пройшли тижневий мікроцикл підготовки»
​Старший тренер «Динамо» U-19 прокоментував контрольну гру своєї команди проти «Тіро Пічон» із Малаги.

- Цей матч є частиною нашої підготовки, він запропонував нам нові виклики. Ми повинні були протистояти іншій тактиці, перевірити на ділі нову динаміку, створити нові моменти, поставити і вирішити нові завдання. Нам це досить-таки непогано вдалося зробити.

- Присутність головного тренера першої команди вплинуло на гру вашої команди в цьому матчі?

- Сергій Ребров намагається відвідувати всі домашні матчі, як команди U-19, так і U-21. Він взяв на себе зобов'язання вибудовувати всю структуру команд «Динамо». Це свідчить про його зацікавленість не тільки в першій команді, але і в молодіжних, що позитивно позначається на підході до тренувань молодих хлопців.

- У цьому контрольному матчі ваша команда виконувала певне завдання, план на гру, або грала на результат?

- Це був для нас цікавий, інформативний матч. Ми тренувалися протягом тижня, пройшли тижневий мікроцикл, цей матч підбив певний підсумок нашим тренуванням, але спеціально до нього ми не готувалися. Ми ніколи не готуємося до конкретного матчу, а готуємо гравців для першої команди.

- Чи задовольнили вас атакуючі дії вашої команди, адже рахунок цілком міг бути більшим?

- Я дивлюся на гру більш глобально, не відділяю атаку від інших компонентів. Я завжди дивлюся на перехід з оборони в атаку і з атаки в оборону. Звичайно, кількість забитих голів також важлива, але мені більше сподобалася сама робота хлопців, те як вони пресингували, закривали простір, закладали той фундамент, який і призвів до двох забитих м'ячів і перемоги.