Олег Блохін: "Ми вийдемо із групи, як я і говорив". ВІДЕО

Динамо Київ 8 Листопада, 10:16 2085
Олег Блохін: Ми вийдемо із групи, як я і говорив. ВІДЕО
Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін поділився в ефірі програми «ПРО Лігу Європи» своїми враженнями після перемоги «Динамо» над швейцарським «Туном» (2:0) в 4 турі групового етапу Ліги Європи.
Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін поділився в ефірі програми «ПРО Лігу Європи» своїми враженнями після перемоги «Динамо» над швейцарським «Туном» (2:0) в 4 турі групового етапу Ліги Європи.
 
- Олеже Володимировичу, зізнайтеся чесно, до першого взяття воріт чимало нервів витратили?
- Та тут немає про що говорити: на 15-й хвилині команда залишилася вдесятьох. Можна привітати команду з тим, що вона витерпіла, втримала весь натиск суперника. Грати більше 70 хвилин вдесятьох - це дуже важко.
 
- Що трапилось в момент вилучення Мбокані?
- Я не знаю. Суддя - француз, а Мбокані розмовляє французькою мовою ...
 
- Вже встигли поговорити із ним після матчу?
- А що з ним говорити? Він підвів команду.
 
- Будуть застосовувані якісь санкції щодо Мбокані?
- Ще нічого не можу сказати стосовно санкцій. Про що зараз взагалі можна говорити по гарячих слідах? Треба подивитися, що сталося, що напише у своєму рапорті суддя. Але, повторюсь, Мбокані підвів команду.
 
- Після сьогоднішньої перемоги, яка значно покращила шанси «Динамо» на вихід з групи, стоїть завдання вийти з першого місця чи це вже не так важливо?
- Не знаю, що відбувається, нам перемоги даються досить важко, але найголовніше - рахунок на табло. З першого або із другого місця - ми вийдемо з групи, як я і говорив.
Ще раз хочу привітати хлопців. Вони - молодці, що вдесятьох витримали.