Артем ​Мілевський зіграє в матчі пам'яті Белькевича в Мінську

Динамо Київ 23 Січня, 19:41 527
Артем ​Мілевський зіграє в матчі пам'яті Белькевича в Мінську
29-го січня партнерами Артема стануть Ребров, Алієв і Шацьких

У кінці місяця у футбольному манежі в Мінську відбудеться матч, присвячений пам'яті відомого у минулому білоруського півзахисника, який виступав за мінське і київське «Динамо», а також національну збірну Білорусі, а пізніше – перспективного тренера. У поєдинку візьмуть участь футболісти різних поколінь, з якими Белькевич довгі роки виступав пліч-о-пліч або працював разом в клубах і збірній. Один одному протистоятимуть ветерани двох динамівських команд з Мінська і Києва, - інформує kp.ua.

Свою участь у матчі з української сторони вже підтвердили такі відомі в минулому футболісти, як Віталій Рева, Анатолій Дем'яненко, Володимир Безсонов, Олексій Михайличенко, Юрій Дмитрулін, Андрій Несмачний, Олег Лужний, Олександр Головко, Владислав Ващук, Юрій Максимов, Максим Шацьких, Олександр Алієв, Сергій Ребров, Юрій Калітвінцев.

Команду друзів Валентина Белькевича представляють багато відомиих імен, зокрема, в матчі зіграють Олександр Хацкевич, Сергій Гуренко, Геннадій Тумилович, Сергій Штанюк, Юрій Пудишев, Ігор Гуринович, Віталій Варивончик, Андрій Лаврик, Олександр Кульчий, Радислав Орловський, Ерік Яхимович, Кирило Савостіков, Володимир і Михайло Маковські, Максим Ромащенко, Сергій Яскович, Андрій Островський, Олександр Лухвич, Валерій Величко та інші.

Також очікується участь у зустрічі нападаючого Артема Мілевського, який все ще не визначився зі своїм футбольним майбутнім і підтримує форму самостійно.

Початок зустрічі о 17.00. Вхід вільний.

Також 27-го січня в День народження Валентина, коли йому могло б виповнитися 43 роки, в Мінську планується встановлення меморіальної дошки і барельєфа динамівцю.

Нагадаємо, Валентин Белькевич пішов з життя на початку серпня 2014-го у віці 41-го року.