U-16: «синьо-жовті» четверті у Туреччині

Збірна України 23 Січня, 21:07 349
U-16: «синьо-жовті» четверті у Туреччині
​Юнацька збірна команда України серед гравців віком до 16 років посіла четверте місце на щорічному міжнародному турнірі «Кубок Егейського моря». У «втішному фіналі» команда Сергія Попова з мінімальним рахунком програла своїм грецьким одноліткам – 0:1.

Посівши друге місце у своїй групі – «синьо-жовті» набрали однакову кількість очок зі збірною Туреччини, поступившись господарям за особистими зустрічами та додатковими показниками, українська команда у суперники у матчі за третє місце отримала збірну Греції. У еллінів ситуація була аналогічна тій, у якій опинилася команда Сергія Попова: однакова кількість очок зі збірною США, яка стала першою у групі, та програш американцям у очному протистоянні.

Тож не дивно, що матч між українською та грецькою збірною видався надзвичайно напруженим, а його доля була вирішена вже у компенсований арбітром час. Надії українців на бронзові нагороди влучним ударом поховав Гайтанідіс. Тож, у підсумку – прикра поразка, яка стала для «синьо-жовтих» другою на турнірі.

«Кубок Егейського моря-2016».

Матч за третє місце

Україна U-16 – Греція U-16 – 0:1

Гол: Гайтанідіс (80+2).

Україна: Лтайф Дані – Ісаєнко (Супряга, 41), Мельник, Рожко, Снуріцин, Дудинський (Титаєвський, 56), Приходько (Панченко, 70), Івахно (Мащенко, 27), Корнієнко, Харжевський, Цитаїшвілі (Сорокін, 56).

Греція: Нікополідіс (Сіллектіс, 46) - Влахопулос, Воїліс (Глецос, 72), Вуцас, Гайтанідіс (Віталіотіс, 80+2), Цумпулідіс (Сулейман, 56), Кацукіс (Галупіс, 41), Неофітідіс, Нтін (Меліопулос, 56), Пападопулос, Кріступолус (Хахалацідіс, 41).