​Сергій Рибалка: «Футболістам завжди хочеться в квадратики пограти, у футбол»

Динамо Київ 23 Січня, 22:20 796
​Сергій Рибалка: «Футболістам завжди хочеться в квадратики пограти, у футбол»
Півзахисник «Динамо» Сергій Рибалка розповів клубній прес-службі про те, як проходять збори.

- В нас вчора був напіввихідний, ми грали у гольф ногами. Сьогодні було інтенсивне тренування. Зробили хорошу роботу, багато ривків було, оборона 6 чоловік проти 7 нападників, тактично все було, правильно перебудовувались. Наприкінці пограли, хто останній забивав гол – той найслабший.

Футболістам завжди хочеться в квадратики пограти, у футбол. Тому після ривків і були квадрати. Коли м’яч переводили до іншого квадрату, крайнім треба було зміщуватись туди та допомагати гравцю, який отримав м’яч. Сьогодні тренування було дуже хорошим, всі в настрої, будемо готуватись далі.
Перемагати хочеться завжди. Все налаштовано так, аби гравець перебудовувався, постійно знаходився в центрі. Більше тактичних вправ, а не «хто, кого переможе».
Перші дні, звісно, було важко - ноги були «важкими», зараз вже легше. Погода на цьому зборі хороша, тому треба готуватись, набирати кондиції, звісно ще не на 100%, але треба ще матчі зіграти і просити тренерів, щоб ми набрали кондиції. Ми готуємось та викладаємось на кожному тренуванні, щоб підійти до ігор у кращій формі.