Олексій Шевченко: «Потрібно закріпитися в «Зорі» та довести свій рівень»

Футбол України 24 Січня, 09:53 1205
Олексій Шевченко: «Потрібно закріпитися в «Зорі» та довести свій рівень»
Вже тепер колишній воротар київського «Динамо» Олексій Шевченко прокоментував перехід до складу луганської «Зорі».

- Олексію, коли ви дізналися про варіант з «Зорею»? Було це несподіванкою, чи луганчани «вели» вас кілька місяців?

- Відпустку провів у Дніпропетровську у батьків, їздив у Запоріжжя підтримувати форму. Взагалі, збирався їхати на збори з Динамо, але тренер воротарів сказав президенту клубу, що не розраховує на мене. І ми вирішили, що потрібно щось змінювати. А тут якраз пропозиція від «Зорі» ...

- Тобто, ви вже не належите «Динамо»? Контракт завершений?

- Так, Ігор Михайлович Суркіс пішов назустріч і відпустив мене вільним агентом. І зараз я повністю належу луганській «Зорі», чому дуже радий!

- Луганчани ведуть відчайдушну боротьбу за бронзові медалі. Стежили ви за їхніми виступами? Команда здивувала в чемпіонаті?

- Так, звичайно, стежив. Зараз «Зоря» заслуговує цієї позиції!

- У «Зорі» вже є Микита Шевченко, Левченко, Полтавцев. Очікується велика конкуренція. Знайомі з хлопцями та тренерами? Готовий до боротьби?

- Так, знайомий з усіма. Микита Шевченко - мій хороший друг!

- Зараз ви їдете до «Зорі» на збори. У Туреччину чи в Запоріжжя?

- 25 грудня летимо до Туреччини.

- Кажуть, Микита Шевченко може перейти в «Дніпро» ... Це полегшує ваше завдання? Чи для вас не принципово, хто і де?

- Безумовно, Микита - дуже хороший воротар, з яким конкурувати буде дуже корисно для всіх. Але не потрібно забувати Левченка та Полтавцева. Я нова людина в команді, і привілеїв у мене немає. Потрібно доводити на кожному тренуванні, що я гідний місця у складі. А там буде видно. Всі критерії - це футбольне поле ...

- Які цілі ставите особисто для себе на час виступів у Зорі? Команді під силу вирішити свої завдання і взяти третє місце?

- Звичайно, хочу грати! Потрібно закріпитися в команді, довести свій рівень. І, звичайно, хочу потрапити в збірну. Тим більше, що є великий приклад - Микита Шевченко ... Якщо працювати і добре грати, то все можливо.