Павло Оріховський: «Приємно, що за нами спостерігають, мотивують приклади Андрієвського та Яремчука»

Динамо Київ 24 Січня, 11:09 774
Павло Оріховський: «Приємно, що за нами спостерігають, мотивують приклади Андрієвського та Яремчука»
​Півзахисник молодіжної команди київського «Динамо» поділився враженнями від другого контрольного матчу проти команди «Марбелья Юнайтед» (5:0) та від тренувального збору загалом.

- Проти «Марбельї» вийшла непогана гра. Ми старалися відпрацьовувати те, що напрацьовуємо на тренуваннях. У нас були певні завдання на гру, які ми намагалися виконувати. Щось вдавалося, щось – ні, але ми працюємо у цьому напрямку.

- Які саме завдання ставив перед командою тренер?

- Сьогодні ми виконували завдання, які відпрацьовуємо на тренуваннях, наприклад, колективна техніка, високий пресинг. Пресинг у цій грі вийшов непоганий, а щодо техніки – в певні моменти були помилки, яких не мало виникнути, хоч суперник і давав нам грати.

- На другий тайм установка була іншою?

- Так, мало бути більше контролю м’яча, менше помилок, високий пресинг при втраті м’яча. Більше акцентували увагу на цьому.

- Які загальні враження в тебе від зборів? Чи виконуєте всі навантаження?

- Думаю, виконуємо, хоча це краще у Вісенте запитати. Звичайно, спочатку, після відпустки, було важко. Ми й раніше так працювали, але не по два тренування на день, тому було важкувато. Поступово всі звикли до такого режиму, й зараз уже легше. Я вперше в Іспанії, мені тут дуже подобається, умови для тренувань дуже хороші.

- Чи мотивує присутність першої команди?

- Звичайно, це мотивує. Приємно, що за нами спостерігають. Зараз Резо Чохонелідзе був на матчі, на першому – Сергій Ребров. Це значить, що нас розглядають як потенційних гравців для першої команди. Приклади Роми Яремчука та Сашка Андрієвського нас мотивують. Ми працюємо, аби теж потрапити до першої команди.