«Динамо» з боями переграє «Цзянсу» - 3:2

Динамо Київ 24 Січня, 19:38 642
«Динамо» з боями переграє «Цзянсу» - 3:2 | 19-27
У п'ятому товариському матчі на зборі кияни здобули перемогу.

Перші хвилини розпочались стиками гравців у центрі поля, проте вже до 5-ої хвилини кияни взяли на себе ініціативу та почали атакувати.

Перший удар по воротах суперника прийшовся на 10-ту хвилину. Сергій Рибалка наніс удар з-за меж штрафного майданчика - вище воріт. Через хвилину динамівці на чолі з Гусєвим знову наблизилися до воріт китайців, Олег зробив вигідну передачу на Буяльского, однак у цьому двобої переміг воротар.

Згодом китайці все ж таки змогли завдати проблем захисникам киян: Ге Вей пробивав по воротах Шовковського, але наш страж воріт був на місці.

Після цього кияни добре засіли у штрафному майданчіку «Цзянсу», раз за разом пробиваючи по воротах, Денис Гармаш не зупинявся. Після чергового удара півзахисника на допомогу прийшов Віда та зіграв на добиванні, однак й тут воротар китайців врятував команду.

А ось вже на 32-ій хвилині першого тайму Сергій Рибалка точним ударом в кут, метрів з 25-ти, засмутив кіпера китайців. Рахунок відкрито - 1:0.

Другий гол не змусив себе довго чекати. Вже на 35-ій хвилині Буяльский підхопив м'яч біля штрафного майданчика, ефектно увійшов до нього та віддав верхову передачу на Даніло Сілву, а той ударом зльоту відправив круглого до воріт. 2:0.

До кінця першого тайму «Динамо» запам'яталося спробами молодого півзахисника Буяльского збільшити рахунок, однак захисники китайського клубу були проти. На останніх хвилинах «Цзянсу» провели атаку, яка закінчилися ударом по воротах Шовковського, але з тим ударом голкіпер впорався. Перший тайм завершився з рахунком 2:0.

У другому таймі динамівці заробили кутовий, але розіграли його невдало.

Динамо впевнено контролювало гру, однак до гострих моментів не доходило.

На 52-й хвилині Драгович отримав жовту картку за зрив атаки суперників. Одразу після штрафного китайці заробили пенальті. Сашко упав у правий для себе кут, а гравець Цзянсу пробив у лівий. 52 хвилина - 2:1.

На 58-ій хвилині динамівці активізувались та знову взялися за атаку. Раз за разом проривалася по краях півзахисники, але захисники «Цзянсу» заважали збільшити перевагу.

На 62-й хвилині відбулися чотири заміни у складі «Динамо», на полі з'явилися: Антунеш, Велозу, Морозюк і Теодорчик. З поля пішли Віда, Гармаш, Гусєв та Мораес.

На 64-ій хвилині на полі з'явився Петровіч замість Рибалки.

На 66-ій покинув гру Шовковський, Рудько вийшов на поле.

З 70-ої хвилини склад «Динамо» став таким: Рудько - Морозюк, Бурда, Ягодінскіс, Антунеш - Петрович - Андрієвський, Мігель, Яремчук, Мякушко - Теодорчик.

На 74-й хвилині китайці провели результативну атаку. Самір з 20 метрів потужно пробив у кут, і Рудько був безсилим.

До 80-ої хвилини китайці активно атакували, однак гру зміг переломити Андрієвський: він, отримавши м'яча біля штрафного майданчику, гостро пробив по воротах суперника, однак голкіпер не дав динамівцям відірватись.

Далі гра проходила у центрі поля, команди відчували себе спокійно.

На 84-ій хвилині Лукаш Теодрчик замкнув передачу Мякушко влучним ударом у ворота. Як виявилося, поляк забив переможний гол у цьому матчі. 3:2.

На 88-ій хвилині мав шанс розписатися у воротах китайців і сам Мякушко, однак потрапив до офсайду.

Матч закінчився стиком Морозюка з одним із гравців «Цзянсу». Схоже, киянин отримав пошкодження. Матч завершився з рахунком 3:2.

«Динамо»: Шовковський – Сілва, Хачеріді, Драгович, Віда – Рибалка – Гармаш, Буяльський – Гонсалес, Гусєв – Мораєс.

Після 70-ої хвилини: Рудько - Морозюк, Бурда, Ягодінскіс, Антунеш - Петрович - Андрієвський, Мігель, Яремчук, Мякушко - Теодорчик.

Голи: Рибалка, 32, Сілва, 35, Теодорчик, 84.