Віталій Кварцяний: «Покарайте клуб, але навіщо знову бити по психології футболістів?»

Футбол України 25 Січня, 13:24 446
Віталій Кварцяний: «Покарайте клуб, але навіщо знову бити по психології футболістів?»
Головний тренер «Волині» висловився щодо зняття з його команди 12 очок в поточному розіграші чемпіонату України.
«З «Волині» вже третій рік поспіль знімають очки. Приміром, зараз, після осінньої частини чемпіонату, ми були в п'ятірці, а тепер - дев'яті. У цій ситуації жаль не стільки тренерів, скільки гравців, які професійно виконували свою роботу. Закони, введені європейськими футбольними чиновниками, не піддаються здоровому глузду. Покарайте клуб, але навіщо знову бити по психології футболістів, які вірою і правдою домагалися результату? Ми не можемо вплинути на дане рішення, тому доводиться тільки змиритися, не більше. Якби це сталося в минулі часи, то я міг би піти в обком партії, домагатися, просити - і, впевнений, нас би почули. А зараз влада взагалі нічим не цікавиться, а клубне керівництво на цей рахунок, мабуть, має свої можливості та бажання.

Після оголошення цього рішення я заходив до хлопців у роздягальню після тренування. Сказав, що вони молодці та заслуговують тільки пошани за професійне ставлення до справи, і попросив їх не йти, а дограти сезон до кінця - хоча б заради наших уболівальників. Думаю, керівництво клубу організує нам збори, адже за будь-яких обставин тренувальний процес повинен бути. Не варто забувати, що «Волинь» ще бере участь у розіграші Кубка України та має реальні шанси поборотися за цей трофей. А в кінці сезону подивимося, що і куди», - наводить слова Кварцяного iSport.

Нагадаємо, «Волинь» позбавили 12-ти турнірних очок у Лізі Парі-Матч за невиконання рішень Дисциплінарного комітету ФІФА щодо заборгованості перед футболістами.