ЗМІ: Шевченко погодився тренувати збірну України

Збірна України 25 Січня, 13:27 508
ЗМІ: Шевченко погодився тренувати збірну України
Легендарний футболіст почне свою тренерську кар'єру на Євро-2016 одним із помічників Михайла Фоменка.

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко за підсумками відбіркового циклу Євро-2016 анонсував зміни у своєму тренерському штабі. Обговорювалося, що пропозицію стати одним із його помічників отримав 39-річний Андрій Шевченко, який не так давно став дипломованим фахівцем, проте поки що не починав практичну тренерську діяльність.

Як стало відомо MatchDay, Шевченко отримав пропозицію від ФФУ та Михайла Фоменка почати тренерську кар'єру в збірній України і після деяких роздумів дав згоду увійти в штаб головної команди країни.

До слова, під час обговорення нового контракту між ФФУ і Михайлом Фоменком, одним із пунктів значилося питання можливих змін у тренерському штабі. Сам Михайло Фоменко також позитивно висловлювався про ініціативу запрошення Шевченка.

Очікується, що офіційно про входження 39-річного Шевченка в тренерський штаб збірної України, яка наступного літа візьме участь у чемпіонаті Європи у Франції, оголосять найближчим часом або ж на майбутньому Виконкомі ФФУ. До цього часу також стане відома доля в тренерському штабі Олександра Заварова, який нібито повинен був поступитися місцем у збірній Шевченку.