Максим Шацьких: «Незрозуміло, навіщо потрібні такі клуби, як «Говерла»

Футбол України 25 Січня, 15:46 396
Максим Шацьких: «Незрозуміло, навіщо потрібні такі клуби, як «Говерла»
Екс-форвард «Динамо» Максим Шацких покинув «Говерлу» півроку тому, але зароблених грошей не отримав досі, тому готовий відстоювати свої інтереси у Лозаннському суді.
«Мені незрозуміло, навіщо потрібні такі клуби, як «Говерла». Люди витратили на них своє здоров'я, час, відпрацювали за контрактом всі домовленості, але нічого не змінюється. При цьому вже стільки часу минуло. Є футболісти, які пішли з «Говерли» два-три роки тому, але нічого їм ніхто не виплатив. Суди при цьому всі виграні. Так, зняли з них очки, але кому від цього легше? Потрібно їх якось примушувати розплачуватися. Але поки нічого не відбувається, і я сумніваюся, що буде відбуватися в найближчому майбутньому».

«Добре, що «Говерлі» зараз Ігор Михайлович (Суркіс, - Прим. Sport.ua) віддав гравців. У них зараз тільки пару гравців, яким потрібно платити гроші. Якщо ви так любите футбол і хочете зберегти команду, віддавайте тоді старі борги. Навіщо потрібна команда, яка мучить і себе, і інших, - особисто я зрозуміти не можу».

«Чи готовий я іти до Лозанни? Так, готовий. Нещодавно Маріус Нікулае виграв процес у Лозанні - і «Говерлі» заборонили заявляти нових гравців», - сказав Шацьких під час онлайн-конференції на Sport.ua.