Андрій Дикань: «Олександр Шовковський - це, безумовно, феномен»

Динамо Київ 25 Січня, 19:49 617
Андрій Дикань: «Олександр Шовковський - це, безумовно, феномен»
Український воротар «Краснодару» Андрій Дикань розповів про гру Олександра Шовковського, а також заявив, що не хоче, аби між Україною та Росією був конфлікт.
«Немає нічого страшного, що кар'єра в збірній для мене склалося не так вдало, як клубна. У збірній я познайомився з хорошими хлопцями, яких не знав раніше, і досі підтримую з ними зв'язок. Що стосується матчу 1999 року, коли Андрій Шевченко забив курйозний гол у ворота Філімонова, можу сказати, що я відразу поставив себе на місце Олександра. Я прекрасно розумію, які почуття і емоції він відчував на той момент, і по-людськи шкодую його. Завжди неприємно пропускати такі голи, а особливо в іграх за збірну

Також хотів би сказати декілька слів про ветерана «Динамо». Олександр Шовковський - це, безумовно, феномен. Запитай у будь-якої людини, де грає Шовковський, і він відповість, що в Києві. Грати в такій команді протягом стількох років - велике досягнення», - додав Дикань.

Якби мені дали чарівну паличку і три бажання, вони були б не пов'язані з футболом. Я загадав би мир у всьому світі, щоб між Росією і Україною не відбувалося тих речей, які є зараз. Далі вибрав би здоров'я для всіх людей, що живуть на землі, а третє бажання приберіг би на майбутнє. Якби у мене був вибір, де жити, я б обрав життя зі своєю родиною, а де - це вже неважливо», - цитує українського воротаря tass.ru.