Ігор Йовічевіч: «Заборона їсти вареники? Це можу їсти я або ви, але не гравці!»

Футбол України 26 Січня, 12:34 723
Ігор Йовічевіч: «Заборона їсти вареники? Це можу їсти я або ви, але не гравці!»
Ігор Йовічевіч прокоментував слова виконуючого обов’язки генерального директора «Карпат» Юрія Дячука-Ставицького, який розкритикував екс-тренера «Карпат» за заборону гравцям їсти вареники, сало та борщ зі сметаною.
«Я радився з лікарями і тренерами з фізпідготовки. Ми дуже глибоко вивчали питання харчування. Якщо хтось не знає, що таке спортивне харчування, то хай зайде у Google та прочитає. Мова йде про харчування професійного спортсмена. Правильний відпочинок та правильне харчування дають змогу спортсменам довше грати на високому рівні — відновлюватись краще і діяти вибуховіше на футбольному полі, ніж тим, хто поводять себе непрофесійно.

Я говорю про топ-рівень, а не обласний рівень. Хто хоче грати там, то може харчуватись у „Макдональдсі“ чи „Бургер Кінг“. І про футболістів, які хочуть грати до 35-36 років, а не так, як часто буває в Україні, що завершують кар’єру в 30 років. Це, фактично, втрачена можливість реалізувати себе. В цьому і різниця між певним рівнем і європейським, де особливо старанно віддають належне спортивному харчуванню. Борщ зі сметаною, вареники, пельмені — це можу їсти я, журналісти, моя мама, вболівальники — ті, хто не грають у футбол. Але ті, хто хочуть грати на великій інтенсивності — потрібно їсти те, що їм дає енергію», — сказав Йовічевіч.