Олександр Хацкевич: «До матчу пам'яті Валентина Белькевича все готове»

Динамо Київ 27 Січня, 11:43 768
Олександр Хацкевич: «До матчу пам'яті Валентина Белькевича все готове»
​Про останні приготування до матчу пам'яті Валентина Белькевича, який відбудеться в Мінську 29-го січня, розповів його близький друг та один із організаторів Олександр Хацкевич.

- Поєдинок пройде в Мінському манежі – в місті він один. Сподіваємося, що збереться повна арена глядачів (вміщує понад 5000 чоловік). Звичайно ж, вхід для вболівальників вільний. Лише частина місць буде зарезервована для ветеранів, родичів, друзів запрошених, учасників. Вони утворюють своєрідну VIP-зону по центру. А всі інші місця в розпорядженні всіх бажаючих.

- Уже все готове до проведення матчу пам'яті, або ще ведуться якісь роботи?

- За великим рахунком, уже все готове. З понеділка я вже буду в Мінську, можливо, доведеться вирішити якісь технічні питання. Участь у матчі підтвердили всі хлопці. Приїдуть навіть тренери київського «Динамо» Сергій Ребров та Сергій Федоров відразу після повернення з Іспанії з першого збору. Принаймні, пообіцяли, що прилетять. Щоправда, під питанням Олег Лужний, якого днями призначили головним тренером «Карпат». Коли ми розмовляли минулого тижня, Олег збирався приїхати. Але з ним ще зв'яжуться Олексій Михайличенко або Володимир Мунтян для отримання остаточного підтвердження, адже, можливо, у зв'язку з новими обставинами у нього змінилися плани.

Усі інші, з ким ми спілкувалися раніше, підтвердили свою присутність та участь. Це що стосується представників київського «Динамо», а білорусами займається інший хлопець, він також усім дзвонить та організовує.

- Який регламент поєдинку? Це буде повноцінний матч два тайми по 45 хвилин?

- Ні. Ми зіграємо два тайми по 35 хвилин із маленькою перервою. Зустріч транслюватиме білоруське телебачення у прямому ефірі. Начебто збирався організовувати трансляцію й український канал «Футбол1», але більш детальною інформацією я не володію.

- Чи заплановані ще які-небудь заходи, окрім матчу? Наприклад, покладання квітів?

- 27-го січня, в день народження Валіка, планується відкриття меморіальної дошки. Як мені сказали, для цього вже також усе готове. Напевно, цього дня з'їздимо з хлопцями й на кладовище. Якщо все відбудеться, думаю, з Михайличенком, Мунтяном, які не братимуть участі у матчі, з'їздимо до меморіальної дошки та покладемо квіти. Майже всі хлопці прилітають лише в день гри. Перед матчем о 14.45 запланована прес-конференція для журналістів. На цьому, начебто, все. Головне – це сам матч.