Блохін згадав про свій перехід в «Реал», який зірвався

Динамо Київ 27 Січня, 18:08 1645
Блохін згадав про свій перехід в «Реал», який зірвався
Легендарний нападник київського «Динамо» і збірної СРСР Олег Блохін згадав, як у 1973 році в його послугах був украй зацікавлений мадридський «Реал».

Після одного матчу «біло-синіх» і «вершкових», який завершився з рахунком 0:0, керівництво іспанського гранда вийшло на представників «Динамо» з пропозицією викупити контракт Блохіна, але угода не відбулася через порядки, що існували в радянській державі.

«Після того матчу «Реал» хотів мене підписати. Але через систему, яка тоді існувала в СРСР, гравців не можна було продавати. Та й взагалі покинути межі країни було досить важко.

Думаю, я б зміг заграти в «Реалі». Тоді, як і зараз, там було багато хороших гравців, адже мадридський клуб завжди мав можливість купувати кращих футболістів світу. Подібне відноситься і до «Барселони». Мені б дуже хотілося випробувати себе в іспанському чемпіонаті у формі «Реала».

Тричі мадридці зверталися в «Динамо» по моєму трансферу - в 1973-м, 1977-му і в 1982-му роках. Також був варіант з «Баварією» та іншими клубами. Я дуже хотів пограти в Європі, адже багато чого досяг у «Динамо». Було б дуже цікаво пограти в іншому чемпіонаті, але радянська система не дозволяла подібного, а втекти я не міг. У мене в Києві була сім'я, та й мені навіть не приходила така думка.

Не хочу зараз коментувати радянське минуле нашої країни. То був інший час, де були свої хороші і погані моменти», - розповів Блохін f-arena.com.