​Микола Белькевич: «Я прошу вас, допоможіть!»

Динамо Київ 27 Січня, 21:27 878
​Микола Белькевич: «Я прошу вас,  допоможіть!»
Батько Валентина Белькевича в ексклюзивному інтерв’ю 1927.kiev.ua​ висловив безмежну подяку вболівальникам та звернувся з проханням про допомогу.

- Виступаючи сьогодні на відкритті барельєфної дошки на честь мого сина, я дякував вболівальникам, кланявся. Адже сьогодні я бачив величезний потік фанатів, поціновувачів футболу. Я щиро їм всім дякую, батьківський уклін. Вони взяли активну участь у допомозі створення та відкритті меморіальної дошки. Сьогодні нас об’єднує одна ціль. Мій син певною мірою зміг внести вклад і в білоруський футбол, і в український. За теплі і гарні слова, які були виказані у мій бік в пресі вболівальниками – окрема подяка.

Хотілось би звернутись до всіх вболівальників, поціновувачів футболу: милі мої, я не знаю, якою буде ситуація з пам’ятником на Байковому кладовищі. Я прошу вас, допоможіть! Я не знаю, у чому проблема, хто наразі чинить перешкоди, але я хотів би, щоб ви підтримали мене як батька. Гадаю, що Валентин Белькевич сьогодні об’єднав білоруський і український футбол. На сьогодні це зв’язуючий елемент. Я дуже вас прошу, підтримайте мене, надайте допомогу, може, через Ігоря Михайловича (Ігор Суркіс, президент «Динамо» Київ – Ред.), керівництво клубу. Невже він не заслужив собі меморіал?

- Сьогодні вдова вашого сина Олеся розповіла, що бронзовий пам’ятник буде готовий вже весною цього року. Наскільки це відповідає дійсності?

- Не знаю. Я сьогодні зустрічався з Олександром Хацкевичем на відкритті дошки, він мені обіцяв, що пам’ятник буде встановлено сьогодні. Я особисто звертався до українських футболістів, спеціалістів, запропонував свій проект. А виходить так, що сьогодні це проект дружини, Олесі. Підтримайте мене сьогодні, дуже прошу, мій проект! - розповів Микола Белькевич журналісту 1927 Олександру Ушакову.