Шевченко отримав тренерський диплом

Динамо Київ 8 Листопада, 17:15 555
Шевченко отримав тренерський диплом
Андрій Шевченко, який завершив минулого літа кар'єру футболіста, отримав тренерський диплом. Шева успішно пройшов атестацію в Центрі ліцензування ФФУ, а також стажування у "Челсі" і "Мілані".
Як повідомляють vesti.ua, Андрій Шевченко, який завершив минулого літа кар'єру футболіста, отримав тренерський диплом. Шева успішно пройшов атестацію в Центрі ліцензування ФФУ, а також стажування у "Челсі" і "Мілані".
 
Сьогодні екс-гравцю збірної України вручили диплом в Будинку футболу. З нею новоспечений наставник може працювати головним тренером в 1-2 лігах, а також помічником в елітному дивізіоні.
 
                                        
 
- Сучасний футбол вимагає насамперед включення швидкостей і прекрасної підготовки футболістів у тактико-технічному плані.
 
Для того, щоб сьогодні вирішувати найвищі завдання, неможливо користуватися тільки однією моделлю. Треба знати кілька, готувати футболістів професійно.
 
Всі знання, які я отримав тут у школі, проходячи курси, ті знання, які мені дала 20-річна кар'єра - стануть в нагоді мені в майбутньому, - сказав Шевченко телеканалу "Футбол".