Фанат «Динамо» з Горлівки: «Сепаратисти сказали, що Ребров - найлютіший ворог «ДНР»

Динамо Київ 28 Січня, 13:35 1742
Фанат «Динамо» з Горлівки: «Сепаратисти сказали, що Ребров - найлютіший ворог «ДНР»
Переселенець Сергій Анненков (на фото) розповів про те, як донецькі терористи демонстративно спалили футболку наставника київського «Динамо» та уродженця Горлівки Сергія Реброва.
«Я переїхав до Києва в серпні 2014 року, - цитує Анненкова Sport.ua. - До цього часу два тижні провів у полоні у так званої нової влади «ДНР» - як покарання за те, що був на Суперкубку України «Динамо» - «Шахтар». Незабаром після повернення до Горлівки мене взяли під руки і привезли в комендатуру, яка розташовується на місці колишньої будівлі ВБОЗ. Сказали, що я вчинив серйозний злочин перед «ДНР», поїхавши до Львова «в столицю бандерівщини» на футбол. Засудили до двох тижнів ув'язнення - мабуть, за аналогією з радянськими «15 добами за хуліганство». Причому постраждав через відвідування Суперкубка не я один - таким же чином покарали й інших хлопців. У камері я сидів разом з мером Горлівки Євгеном Клепом і прокурором Володимиром Колесніченком. Євгена Вікторовича часто виводили на допити, причому ще в камері йому навіщось надягали на голову мішок. Мене змусили підмітати територію і працювати на кухні.Трудилися там разом з мером - готували, мили посуд.

Після того, як я відбарабанив два тижні і вийшов на волю, знаючі люди мені наполегливо порекомендували їхати, - продовжує Сергій. - Я вирішив наслідувати їхній пораді. Хотів вивезти з Горлівки всі експонати свого музею. Але там вже господарювали люди від нової «влади». Дозволили взяти з собою тільки 225 шарфів і футболок. Вимпели і майже всі значки сказали залишити. А футболку Сергія Реброва, нагадаю, уродженця Горлівки, забрали і спалили в присутності начальника управління фізкультури і спорту міськради, паралельно записуючи це на відеокамеру. Сказали, що Ребров - найлютіший ворог «ДНР».