Роберто Моралес: «Дата демобілізації точно невідома, але сподіваюся до нового сезону повернутися в ефір»

Футбол України 28 Січня, 15:47 559
Роберто Моралес: «Дата демобілізації точно невідома, але сподіваюся до нового сезону повернутися в ефір»
Ведучий і коментатор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» Роберто Моралес зараз знаходиться в Києві, у відпустці як військовослужбовець. Його несподівана поява в студії каналів перед початком програми «Футбол NEWS» ледь не завадила її своєчасному виходу в прямий ефір.

Роберто своєю появою в ньюзрумі телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» зробив приємний сюрприз журналістам, які в цей час готували випуск програми «Футбол NEWS». Колеги не зустрічалися більше півроку, тому не дивно, що всі оточили нашого героя, щоб поставити йому питання, що накопичилися. Тим не менш, професіоналізм взяв гору над емоціями, і Елла Іванюковіч провела випуск новин як ні в чому не бувало.

Роберто також відповів і на кілька запитань для офіційного сайту каналів «Футбол 1»/«Футбол 2»:

- Коли глядачі знову побачать тебе в ефірі?

- Дата демобілізації точно невідома. Влітку. Так що, сподіваюся, що до нового сезону точно повернуся разом з програмою «Європейський weekend».

- За час відсутності на каналі з'явилися нові ідеї для програми?

- Ідеї, звичайно, є, але їх також потрібно зіставляти з можливостями. Поки мрію про повернення програми «Європейський weekend». Точно будуть в студії нові гості, з якими є домовленість ще з минулого року. Що стосується змін, то вони будуть, але не глобальні. А от які саме - дізнаєтеся ближче до виходу програми в ефір, збережемо інтригу.

- Чи вдається дивитися футбольні матчі під час служби? Які з поєдинків запам'яталися найбільше?

- Футбол дивлюся, звичайно, дуже рідко, в основному - вдома, коли приїжджаю у відпустку. Дуже яскраві враження залишив матч «Динамо» - «Шахтар», в якому донеччани перемогли 3:0, а також виїзна перемога «Динамо» в Порту. Цей матч виділяється завдяки закрученому сюжету: починався матч важко для нашої команди, але перемогли, як-то кажуть, по справі.

- Що хотів би побажати нашим глядачам?

- Дивіться футбол! Є 2 найуспішніших за всіма показниками чемпіонати на планеті: АПЛ і Ла Ліга. На телеканалах «Футбол 1»/«Футбол 2» ви можете бачити не тільки матчі топ-клубів, але й поєдинки менш титулованих команд. Тільки так можна отримати розуміння чемпіонату в цілому. Ну і до зустрічі в прямому ефірі.