Роман ​Санжар: «Степанюка та Немчанінова підписуємо, але більше новачків не буде»

Футбол України 28 Січня, 18:22 509
Роман ​Санжар: «Степанюка та Немчанінова підписуємо, але більше новачків не буде»
Головний тренер Олімпіка Роман Санжар розповів про кадрові питання команди і підготовки до весняної частини сезону після Меморіалу Макарова.

— Романе Миколайовичу, раніше анонсувалося підписання «Олімпіком» Дмитра Немчанінова і Руслана Степанюка. Про Немчанінова офіційний сайт клубу вже повідомив, а що щодо Степанюка?

— Зі Степанюком ми теж підписуємо контракт. Саме сьогодні (28 січня. -прим. авт.) папери підписані не будуть, але я спілкувався напередодні з Русланом, і ми дійшли до спільного знаменника. Коли приїде президент, ми обговоримо всі нюанси і підпишемо документи. Але зараз вже можна говорити про те, що «Олімпік» та Степанюк потиснули один одному руки, - цитує Санжара sportarena.com.

— Немчанінов і Степанюк є тим посиленням, яке вам хотілося отримати перед поновленням чемпіонату?

— Впевнений, що хлопці дійсно підсилять нашу команду. Спаринги з більш серйозними суперниками на зборі покажуть, чи будуть вони грати в стартовому складі. Але те, що вони для посилення обойми — однозначно.

— Чому відмовилися від Ярослава Галенка?

— Ми подивилися Галенка в кількох матчах, але у нього були травми. І Ярослав багато втратив через них. Я сказав йому: щоб повернути минулі кондиції, потрібно пограти за іншу команду. У нас Галенко поки не тягне. Тому й попрощалися.

До речі, раніше також проскакувала інформація про те, що в «Олімпіку» на перегляді Антон Голенков з «Олександрії». Але це неправда. Можливо, хтось помилився. В «Олімпіку» був і є молодий нападник Денис Галенков.

— Яка подальша доля Вовкодава, Бобуха і Волкова?

— Всі троє залишаються на перегляді, але поки з цими хлопцями ще нічого не ясно.

— Чи вдалося примітити когось на Меморіалі Макарова?

— Ні. Ми більше не будемо нікого запрошувати. Хіба що це може бути футболіст, якого я особисто добре знаю по грі. Більше переглядів не буде. З тих хлопців, хто є зараз, ми виберемо, хто більше за інших підходить «Олімпіку». І потім вирушимо до Туреччини готуватися до весняної частини чемпіонату.

— Всі, хто міг і хотів, вже залишили команду?

— Поки нічого не можу сказати. Ще є два тижні до Туреччини. Щось може змінитися. Ось ми підписали Немчанінова, будемо укладати контракт із Степанюком. Якщо хтось і покине команду, то запросимо іншого на його місце. Але нічого глобального не планується.