Панков:«До Романа Зозулі є інтерес англійського та німецького клубів, він думає над варіантами»

Футбол України 28 Січня, 21:40 745
Панков:«До Романа Зозулі є інтерес англійського та німецького клубів, він думає над варіантами»
Олександр Панков, представник інтересів Романа Зозулі, розповів про інтерес до гравця «Дніпра» з боку двох клубів-представників Англії та Німеччини.

- З'явилася інформація про те, що Романом Зозулею цікавляться клуби з Англії та Німеччини, це справді так?

- Так, дійсно, є зацікавленість клубів. Мова йде про два клуби - представники англійської Прем'єр-ліги і німецької Бундесліги, які хотіли б бачити Романа у своїй команді. Поки що не можу сказати назви даних клубів, це конфіденційна інформація, оскільки вони ще не зверталися із запитом до «Дніпра». Але зацікавленість є, і я вже спілкувався з представниками цих клубів. На сьогоднішній день Роман думає над цими варіантами, основна складова його вибору - можливість отримувати регулярну ігрову практику, щоб потрапити в заявку національної збірної України на фінальну частину Євро-2016. Тому ця ситуація трохи гальмує процес. Розглядаються варіанти з орендою на півроку з правом викупу влітку.

- Стосовно рівня зацікавлених клубів. Мова йде про топові команди, середняки чи клуби нижньої частини таблиці?

- У Німеччині це клуб, який ставить завдання потрапити в зону єврокубків. В Англії це команда, яка на сьогоднішній день знаходиться в середині турнірної таблиці, вона знайома українським вболівальникам. З боку клубів вже велася певна робота, вони переглядали Романа. Представники німецької команди навіть приїжджали на деякі товариські ігри, які футболіст проводив у складі «Дніпра». Зараз питання полягає в тому, чи встигнемо ми все оформити, адже ми зацікавлені в тому, щоб «Дніпро» здобув достатню фінансову компенсацію за Романа. Тут повинні скластися всі компоненти. Але Рома виявив бажання спробувати себе в Європі. Думаю, що в найближчі 3-4 дні ситуація буде вже більш-менш ясна. Про це вже скаже «Дніпро», все буде офіційно.

- Який варіант із цих двох є пріоритетним для Романа?

- Рома завжди прагнув спробувати сили в англійській Прем'єр-лізі, тому англійський клуб у нього в пріоритеті. Питання тільки в тому, що англійська команда цікавиться відсутністю виступів Романа за збірну останнім часом, оскільки у нього була травма. Це може вплинути на отримання робочої візи в Англії.